Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


sygnaturki^^
#1
Od jakiegoś czasu bawię się w takie tworzenie sygnaturek :) co prawda są to prace typowo amatorski :DD

[Obrazek: 936454_271404536330051_1239736926_n.jpg]
[Obrazek: 517576aa2b356.jpg]
[Obrazek: 4defda0ab4acb.jpg] <-- robiona specjalnie na inną stronkę, na której mam nick Amiko 15 :)
[Obrazek: 4f3e8be8f1810.jpg]

I jak się podoba??:)
Ci którzy Cie wspierają, znają na wylot, a jednak nadal kochają...Gdziekolwiek się znajdujesz, Twój świat tworzą Twoi przyjaciele...♥


[Obrazek: 52a49b2b5a5d8.jpg]
  Odpowiedz
#2
No cóż, tak patrzę na te sygnatury trochę nie wyraźne, a najbardziej mi się podoba ostatnia sygnatura. Bo na pozostałych mam wrażenie jak by to było rozmazane, czy takie nie wyraźne. Po prostu jest to moje zdane !
Stop pomagania!
  Odpowiedz
#3
Michał, ja je specjalnie tak rozjaśniałam i wypalałam^^ Efekt rozmazania był zamierzony, zwłaszcza w pierwsza, gdyż sny często są mało wyraźne, nieuchwytne :)
Ci którzy Cie wspierają, znają na wylot, a jednak nadal kochają...Gdziekolwiek się znajdujesz, Twój świat tworzą Twoi przyjaciele...♥


[Obrazek: 52a49b2b5a5d8.jpg]
  Odpowiedz
#4
Jeśli pierwsze miały być snami, to zbyt mocne kolory.
Moim zdaniem za mało w nich jest Ciebie, samo Anime. Wglądają raczej jak jakieś screeny, albo obrazki z komiksu.
Jak sama napisałaś w innym wątku szczery jestem, więc moja ocena: przeciętne. "Przeciętne", to nie znaczy "beznadziejne" ;).
Po prostu nie widzę w nich nic, co przykułoby moją uwagę.
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#5
(26.04.2013, 10:19)jarusrogus napisał(a): Moim zdaniem za mało w nich jest Ciebie, samo Anime.

a co Twoim zdaniem powinno w nich być, aby było w nich więcej mnie?? ;)
Doceniam Twoją szczerość i opinię^^
Ci którzy Cie wspierają, znają na wylot, a jednak nadal kochają...Gdziekolwiek się znajdujesz, Twój świat tworzą Twoi przyjaciele...♥


[Obrazek: 52a49b2b5a5d8.jpg]
  Odpowiedz
#6
Shina96 napisał(a):a co Twoim zdaniem powinno w nich być, aby było w nich więcej mnie??
Ty nam powiedz :)

Człowiek mierzy wszystkich własną miarą, co w przypadku moim, czy Jarka, stawia te prace w przeciętnym świetle, co nie znaczy, że są takie w odniesieniu dla każdej osoby. Ktoś powie, że zbyt cukierkowe, fan anime stwierdzi, że piękne. Kto co lubi. Osobiście najbardziej podoba mi się ta czerwona ;)
  Odpowiedz
#7
Asiu o.O
dosyć fajne ale fakt, pierwsze sygnaturki wydają się niewyraźne, choć może tak miało być. (nie doczytałem)
Moja krew :P niedługo będziesz najlepsza (tak myślę :D)
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#8
Jest to najnowsza sygnaturka jaką zrobiłam :)

[Obrazek: 1474633_365854983551672_519117048_n.jpg]
Ci którzy Cie wspierają, znają na wylot, a jednak nadal kochają...Gdziekolwiek się znajdujesz, Twój świat tworzą Twoi przyjaciele...♥


[Obrazek: 52a49b2b5a5d8.jpg]
  Odpowiedz
#9
Skrzydło, piórka, rozmyty napis i tyle? Popracuj coś jeszcze :)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#10
Ale to miała być właśnie taka prosta praca >_<
Ci którzy Cie wspierają, znają na wylot, a jednak nadal kochają...Gdziekolwiek się znajdujesz, Twój świat tworzą Twoi przyjaciele...♥


[Obrazek: 52a49b2b5a5d8.jpg]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości