Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Zlot fanów forum!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Mam niezwykłą propozycję! Na innych forach taka praktyka odbywa się co jakiś czas. To forum jest niepowtarzalne. Na żadnym nie spotkałem się z takim klimatem. Lubię tu zarówno całkiem młodych ludzi 8-18 lat, jak i ludzi w moim wieku (20), ludzi powyżej mojego wieku, których chętnie bym poznał osobiście. Wasze charaktery, osobowości, poglądy, wiedza, wzbudzają we mnie coś co można nazwać zachwytem. Chciałbym osobiście porozmawiać z osobami które mają możliwość spotkania się osobiście. Wrocław, Czekoladowy Baron, Admin i inni, to moje okolice, przynajmniej na okres studiów. Powinno się wspólnymi siłami coś zorganizować. Jak na innych forach mogą, to my również. Powiedzcie czy w konkretnym czasie, o konkretnej porze roku, nie moglibyśmy się spotkać? Czy to nie byłoby intrygujące?! Po porostu "Zjazd Odjechanych"!!!
Bardzo fajny pomysł. Naprawdę zaintrygowało mnie to. :) No cóż ... Ja mieszkam na Mazowszu (okolice Radomia), a więc mnie by chyba nie było. :(
hmm inicjatywa ciekawa - tylko czy świat jest na to gotowy ;)
(21.10.2012, 22:16)VanPure napisał(a): [ -> ]Bardzo fajny pomysł. Naprawdę zaintrygowało mnie to. :) No cóż ... Ja mieszkam na Mazowszu (okolice Radomia), a więc mnie by chyba nie było. :(

A tam VanPure mówisz, forum mamy, internet mamy, więc zlot Online też można zorganizować. Ja osobiście pojadę do Wrocławia z Opola, a ty możesz z nami porozmawiać przez neta. Poznam ciebie online chętnie. Poznawanie mnie intryguje, więc warto!
Z doświadczenia wiem, że takie imprezki fajnie się sprawdzają w wydaniu co najmniej dwudniowym, fajnie w takim kontekście pomyśleć o jakimś atrakcyjnym miejscu i tanich noclegach, na tym etapie podobnie jak Swordancer troszkę abstrahuję, ale inicjatywa mi się , rzeczywiście podoba.
Super inicjatywa swordancer, też chętnie zobaczyłbym niektóre osoby z forum i zamienił z nimi kilka słów.
Sam jestem z okolic Wrocławia także problemu by nie było - często we Wrocławiu bywam, a wręcz bardzo
często. Znając życie pomysł nie wypali (z przyczyn technicznych) ale sam pomysł bardzo dobry.
Czy Wy tu rozmawiacie o suto zakrapianej alkoholem imprezie czy mi się zdaje? :D

This is a joke ;)

Swordancer cóż za inicjatywa... Podoba mi się :)
Ja jestem z Wrocławia więc jeśli chodzi o spotkanie w tym mieście, jestem otwarty. :)
Nie wiem jednak czy wiesz, ale bardzo trudno zorganizować jest taki zjazd.
Ludzie pracują, uczą się i ciężko będzie trafić w ten jeden dzień wolnego, a raczej dwa.
Jakieś piwko na pewno by było więc powrót np. autem odpada. Dochodzi więc drugi dzień.
Najlepiej jest trafić na jakieś święto. Spotykamy się zatem w dniu przed świętem,
a następny jest wolny.

Ja sądzę, że prędzej spotkają się ze sobą 2-3 może 4 osoby niż większa grupa.
Dla większej ilości osób była by potrzebna już zorganizowana akcja.
Nie mniej jednak lubię takie inicjatywy Swordancer. ;)
Spotkajmy się wszyscy aż na 3 dni na Przystanku Woodstock :D
Będziemy mieli dość czasu by bez pośpiechu porozmawiać :D
Pomysł nie głupi, ale jak by nie parzył to dla niektórych koszty podróży będą spore, w zależności od miejsca zamieszkania.
(22.10.2012, 20:20)Diablo09 napisał(a): [ -> ]Pomysł nie głupi, ale jak by nie parzył to dla niektórych koszty podróży będą spore, w zależności od miejsca zamieszkania.

Na czas Festiwalu są świetne promocje w PKP :)
Poza tym są organizowane wyjazdy autokarami.
Ja zapłaciłem 70zł za przejazd ze Zduńskiej Woli do Kostrzyna :)
Stron: 1 2 3 4 5 6