Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Internet - zawieranie nowych znajomości
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Myślę, że będąc tu na forum, poznajecie różnych ciekawych ludzi i założę się, że macie dużo na ten temat do powiedzenia. ;)
Czy wierzycie w zawieranie znajomości, przyjaźni przez Internet?
Czy Waszym zdaniem można zaufać osobie "z Internetu"?
Czy warto szukać znajomych w Internecie?
A może spotkaliście się już kiedyś z poznaną w ten sposób osobą?

[Obrazek: internetowy_podryw-1352075303.jpg]

Ciekaw jestem również, czy utrzymujecie kontakty z osobami poznanymi np. w portalach randkowych.
Wiele osób na zawsze pozostanie znajomymi z netu. Nie dlatego, że nie chcę się z nimi spotkać, ale pewnie nigdy nie będzie mi to dane. mam znajomych w Brazylii, Korei Pd, Finlandii, RPA czy Australii. fajni ludzie, robimy różne rzeczy razem i chętnie wypiłbym z nimi piwko czy dwa, ale pewnie to nigdy nie nastąpi.
Od wielu lat utrzymuję kontakt z kilkoma naprawdę wartościowymi osobami, które spotkałem w sieci. Jakieś 6 lat temu, poznałem w internecie mojego obecnego przyjaciela. Była to pierwsza wirtualna znajomość, którą udało się przełożyć w realu. Faktycznie, spotkaliśmy się, pojechałem do niego... Szmat drogi, 400km, ale naprawdę było warto ;) Przed spotkaniem zżyliśmy się wirtualnie przez te kilka ładnych lat. Kiedy wszystko doszło do skutku, czuliśmy się przy sobie jak starzy kumple. Zero skrępowania, czy wyimaginowanych nowości. Piękne uczucie :) Krótka drzemka po długiej podróży, a następnie przystąpienie do obalenia obiecywanej przez kilka lat skrzynki wódki, heh. Polecam każdemu realizację takiego spotkania ;)

Z kobietami także miałem kilka przypadków, ale były to w większości dziewczyny, które mnie znały, a numer gg pozyskały od niesfornych koleżanek... Parę spotkań było naprawdę dobrych i na jednym poznałem nawet swoją obecną dobrą przyjaciółkę, jednak trafiły się również takie, które centralnie odzwierciedlały odbicie stereotypów. Obecnie nie praktykuję randek w ciemno i jakoś mi tego nie brakuje ;)
Ja poznalem dziewczyne przez internet. Ona mieszkala z 20Km odemnie ale.sie spotykalismy.. Jednak nie dlugo bo 4 miesiace a grala na 2 fronty..
Chociaż moja przygoda z internetem zaczęła się stosunkowo niedawno (5 czy 6 lat temu), to jednak w tym czasie miałam szczęście poznać na prawdę wiele wartościowych osób, głównie o podobnych zainteresowaniach czy to muzycznych czy innych. Sporo z tych osób udało mi się spotkać w "realu", z niektórymi utrzymuję stały kontakt. Myślę, że w tej kwestii internet daje na prawdę duże możliwości. Pozwala kontaktować się z osobami, z którymi bez tego wynalazku nowoczesnego świata prawdopodobnie nigdy byśmy się nie spotkali. Oczywiście internet stwarza również różne niebezpieczeństwa, aczkolwiek nie demonizowałabym ;) Nigdy nie miałam w tej kwestii żadnego przykrego incydentu. Osobiście znam też dwa związki "internetowe", które zakończyły się ślubem.
Hmmm... może wyda się to dziwne, ale ja swoją żonę poznałem na GG ... ;)