Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Z której przeglądarki internetowej korzystać?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Odpowiadamy w ankiecie na pytanie:
Z jakiej przeglądarki internetowej korzystasz?
  • Firefox
  • Google Chrome
  • Internet Explorer
  • Opera
  • Inna...
Odpowiedzi udzielacie oczywiście w ankiecie wyżej, a tu czekam na Wasze prywatne opinie na temat przeglądarki z jakiej korzystacie. :)
Dlaczego ją polecacie i co jest w niej takiego wyjątkowego, że zasłużyła na Waszą uwagę?
Stanowczo Firefox na google chrome słyszałem różne opinie,Nie udowodnione lecz słyszałem google chrome jest przereklamowane nie działa internet szybciej dowlonad upload tak samo :) A jak pisze w reklamach chronme ???
Zawsze używałem Mozilli Firefox ale od pewnego czasu strasznie mi laguję. Przerzuciłem się na Google Chrome i jest wszystko ok. Bardzo polecam jest (według mnie) bardzo wygodna w obsłudze i ma miły interfejs.
Internet Explorer to jest już totalna porażka, używam jej tylko do pobrania innej przeglądarki gdy jeszcze jej nie mam:-)
Myślałem, że już nikt nie korzysta z Internet Explorera, a tu zaskoczenie :P
Ja konserwatywny jestem, parę lat temu dosiadłem się do Mozilli i tak po dziś dzień mi zostało, sporadycznie używam Chrome, jeśli potrzebuję jakiś tłumaczeń.
Według mnie bardzo dobrą przeglądarką jest Mozilla Firefox. Dobrze się w niej oglądać można filmy i filmiki z YouTube.Można zmieniać sobie skórki na jakie się chce.Również można wstawić player (przynajmniej kiedyś tak było) .
Jak dla mnie najlepsza jest Opera, korzystam z niej od dawna. Może nawet jeszcze nigdy z niej nie korzystaliście? Polecam zobaczyć. Hmm funkcje to chyba wszystkie przeglądarki mają zbiliżobne. Mi w Operze podoba się możliwość używana skryptów java, automatyczne wypełnianie formularzy, szybkie wybieranie.
Ognisty lis i chrome. Jak nie jedna to druga :)
Parę lat korzystałem z mozilli od roku korzystam wyłącznie z chrome jest lżejsze nie laguje w firefoxie najgorszym z możliwych była ciągła aktualizacja przeglądarki, w chrome wszystko odbywa się w tle także nie przeszkadza to tak jak tam, strony internetowe przy wolniejszym połączeniu wczytują się sporo szybciej. Z IE to korzystam tylko po instalacji nowego systemu służy on raczej do ściągania przeglądarek niż do przeglądania, z opery korzystałem w telefonie i tam jest ona najlepsza wśród konkurencji na komputerze niestety porażka, ciężka i wolna.
Ja korzystam z 2, ale w ankiecie zaznaczyłem "inna"
Korzystam z przeglądarki Maxthon 3, którą już tutaj opisywałem, więc nie będę się powtarzał ;]
Stron: 1 2 3