Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Gdybym był/była adminem na forum odjechani.com.pl to ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Temacik taki trochę z przymrużeniem oka. Nie boimy sie przecież abstrakcji co nie ?? :D

Wyobraźcie sobie że macie propozycje otrzymania rangi admina na forum odjechani.com.pl :D Okres na jaki macie mieć rangę ma wynosić 2 tygodnie czasu :D
Oczywiście sie zgadzacie bo zaprzepaścić taka sytuacje to grzech :D

Co byście zrobili na forum jako admini? Jakie były by wasze pierwsze kroki na forum ??

Mało tego wyobraźcie sobie taki scenariusz że Admin mówi wam że macie pełną samowolkę w działaniach na forum i bez względu na konsekwencje możecie robić co chcecie. Admin daje wam również pełnię uprawnień na forum od banowania po kasacje całego forum :D Co robicie ?? Kogo banujecie w pierwszej kolejności ?? :D

Wypowiadajcie się :D
Raczej próbowałbym zrobić coś dla rozwoju i rozkręcenia forum. Jakieś konkursy, ankiety, żeby jakoś zmusić Was do większej aktywności. Przyciągnąć tutaj większą liczbę fachowców z różnych dziedzin, żeby użytkownicy łatwiej mogli znaleźć tu odpowiedzi i rozwiązania problemów.
Dwa tygodnie to i tak za mało na zrobienie rewolucji ;).

Nie wiem czy dobrze kombinuję, bo Ty zasugerowałeś zakres uprawnień "od banowania po kasację całego forum" :(. No to jak tak, to masz ode mnie bana - za wprowadzanie pesymizmu :P.
jarusrogus napisał(a):Raczej próbowałbym zrobić coś dla rozwoju i rozkręcenia forum. Jakieś konkursy, ankiety, żeby jakoś zmusić Was do większej aktywności. Przyciągnąć tutaj większą liczbę fachowców z różnych dziedzin, żeby użytkownicy łatwiej mogli znaleźć tu odpowiedzi i rozwiązania problemów.

Też jestem takiego zdania. Ostatnio jest coraz mniej aktywnych użytkowników i przydałoby się w jakiś sposób na to wpłynąć.
Nie oszukujmy się te forum tętniło życiem dzięki działowi chomikuj.
A po ostatnich akcjach chomikuj liczba użytkowników spadła, więc i ruchu nie ma.
Naprawdę podniecają Was jakieś tam rangi na forum?
Przecież to tylko i wyłącznie ranga, pomysły możecie podsyłać adminom nawet jako zwykli szarzy użytkownicy.
Zadałbym nieco inne pytanie, co zmieniłbyś/zmieniłabyś gdybyś był/a właścicielem Odjehchani.com.pl?
Powiedz mi kto by się starał coś zmienić przez 2 tygodnie nie mając z tego żadnych profitów?
Osobiście nawet bym takiej rangi nie przyjął - wyrosłem z takich "nagród", nie jara mnie to.
Ciekawy temat, może faktycznie jak ktoś przedstawi niebanalne pomysły pokusimy się o małą rewolucję na forum. ;)
Zrobiłbym jakiś konkurs, i jakoś ożywił forum... ciągle siedzą tutaj Ci sami ludzie, nie ma nic ciekawego, MONOTONNOŚĆ.
Powiedzcie mi, kiedy forum organizowało jakiś konkurs ? Ja sam już przeglądam to forum tylko okazyjnie, nic tu ciekawego nie ma. Jestem szczery i możecie mnie hejtować. Wisi mi to.
KONIEC KROPKA.
A ja usunął bym co po nie którym rangę moderatora za nadpobudliwość.
Gdybym był adminem na forum to bym usuwał bezsensowne tematy i banował tych,którzy reklamowali by jakieś inne forum bez zgody admina głównego.
(23.03.2013, 15:36)admin napisał(a): [ -> ]Ciekawy temat, może faktycznie jak ktoś przedstawi niebanalne pomysły pokusimy się o małą rewolucję na forum. ;)

Więc nadzieja jest :D :D
Ja też niektórym panoszącym się modernatorom zabrałbym rangi. I zacząłbym troche reklamować forum.
Jak komuś ubliżyłem to sorka ;)
Stron: 1 2