Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Kiedyś chciałem być...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Każdy w dzieciństwie marzył, aby kimś zostać. Chłopcy chcieli być strażakami, dziewczynki pielęgniarkami, a niektórzy tak jak na przykład ja marzyli o tym, aby przywdziać skafander astronauty i przemierzać nieskończony kosmos, albo zostać Power Regers i rozprawiać się ze złoczyńcami. Plany jednych się spełniły, innych nie, ale zawsze z sentymentem wspominamy te dziecięce lata.

Kim Ty chciałeś zostać w dzieciństwie i dlaczego?


[Obrazek: 137313.jpg]
Ja już od najmłodszych lat trenowałem na Indianę Jones'a:). Uwielbiałem spędzać czas w lesie. Budowałem rozmaite szałasy, kryjówki. Miałem jakieś 11,czy 12 lat, kiedy razem z dwoma kolegami, rówieśnikami spędziliśmy noc w lesie, we własnoręcznie zbudowanym szałasie. Co prawda, było to nie dalej niż 1,5km do domu, ale przeżycie niesamowite!
Potem były samotne wyprawy po Puszczy Świętokrzyskiej. Bez jakiegoś z góry nakreślonego planu. Teraz w lewo, teraz w prawo, a dopiero po jakimś czasie zastanawianie się w którą stronę może być "do domu". Oczywiście nie raz "udało mi się" zabłądzić, ale zawsze w końcu zawsze docierałem jakoś do domu. Rodzice nie mieli ze mną lekko, tym bardziej, że to nie była jeszcze era komórek i nie wiedzieli gdzie jestem (po za tym, że w lesie) i czy nic mi nie jest.
Później przyszła dorosłość i masa innych obowiązków, a na Indianę Jones'a nie było już czasu. Więc,( na razie) nie znalazłem Arki Noego, nie zdeptałem amazońskiej dżungli ani piasków Sahary.
Nadal jednak czasami, w miarę wolnego czasu, wybieram się gdzieś "poza cywilizację".
Najpierw chciałam być motylem, a potem strażakiem ;).
Kim to ja nie chciałem być... hoho.
Spider-man, Batman, Policjant, wspomniany Power Rangers, astronauta również, żółw ninja, kierowca wyścigowy, żołnierz, detektyw, motocyklista... hmm.

Chyba tyle ;)
A ja chciałem być Supermanem! Umieć latać, strzelać laserem z oczu, widzieć przez ściany i być niezniszczalnym, aaaahhh te czasy! Haha Mały byłem, naoglądałem się "tewelizora" i mi odbijało.
Ja? Wieloma osobami chciałam być^^: piosenkarką, tancerką, cukiernikiem, weterynarzem, modelką :) Zawsze wtedy byłam na etapie jakiś filmów odpowiadających tematyką do marzeń :)
A ja chciałem zostać power rangers,spider-menem,transformersem,x-menem.
Zawsze chciałem być superbohaterem, mistrzem wschodnich sztuk walki, muzykiem, aktorem. Długo krążyło mi to po głowie...
Pamiętam jak kiedyś chciałam być kasjerką :D wydawało mi się, że to jest taka super praca, że muszę to robić :D
Później była masa zmian... Chciałam być modelką, piosenkarką, aktorką, policjantką, pielęgniarką, nauczycielką, lekarzem... Żaden plan się nie sprawdził :D
Ja chciałam być całe życie pielęgniarką, jak moja mama, ale z wiekiem, słuchając narzekań mamy chyba mi przeszło. :)
Stron: 1 2