Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Znane osoby, które spotkaliśmy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Możecie się pochwalić znajomością jakiejś znanej osoby? A może po prostu kiedyś kogoś spotkaliście i przez krótką chwilę rozmawialiście, może nawet zrobiłaś/łeś sobie zdjęcie z tą osobą?

W liceum miałam wielkie szczęście uczestniczyć w spotkaniu z reżyserem Krzysztofem Zanussim, do tej pory pamiętam wrażenie jakie on na mnie zrobił. Również do tej pory zastanawiam się nad słowami, które wypowiedział i wciąż filtruję je w głowie, ale nie o tym wątek;).

A jakieś dwa lata temu (ten czas naprawdę ogromnie szybko leci) udałam się na spotkanie z finalistami "The Voice":
[Obrazek: f099bcca01.jpeg]
Damianowi kibicowałam od samego początku, uwielbiam jego barwę głosu ;)
Zdjęć z Piotrkiem Niesłuchowskim oraz Mateuszem Krautwurstem nie wstawiam, bo na jednym wyszłam jak pyza, na drugim oboje z Mateuszem się szczerzymy :D Nie wiem, czy są tu jacyś fani tego programu, ale jeśli ktoś oglądał finał pierwszej edycji to był tam materiał z tego spotkania - a w nim moja elegancka wypowiedź do kamery :diabel

Tak się zastanawiam, czy o kimś jeszcze wspomnieć... Ah, tak. Juwenalia 2012. Bracia Figo Fagot - nie, nie rozmawiałam z nimi. Ale mogę napisać, że nie dość że ich twory można ledwie zakwalifikować jako muzykę, to tak naprawdę niczego sobą nie reprezentują. Jak można wejść pijanym na scenę?

No i z uczelnianego życia miałam wielką przyjemność mieć zajęcia z poetą, doktorem Przemysławem Dakowiczem. I niewiele jest takich osób, które miały możliwość uczestniczenia w warsztatach pisarskich dr.hab. Danuty Muchy - poetki, pisarki książek dla dzieci, po prostu niesamowitej kobiety.

Jestem ciekawa co Wy napiszecie;)
Ja jak byłem dwa lata temu na wakacjach w koło brzegu to jeździł autobus sklepu Butik taki piętrowy ;) i ja pomagałem słupki które miejsce rezerwowały dla autobusu składać i rozkładać jak autobus podjeżdzał lub odjeżdzał a prowadzili ten autobus na zmiane raz Tito z Tańca z Gwiazdami a raz Ola szwed i miałem wtedy okazje ich poznać :D
Zapoznałem Piotra Gąsowskiego, Hannę Śleszyńską, Roberta Rozmusa i Wojtka Kaletę na jednym z festynów na którym byłem, o dziwo nie dalej niż 5km od mojej wiochy, mam też autografy tych osób.
Kiedyś w Warszawie widziałem zespół Limon, a tak to w Krakowie na Wawelu Stanisława Dziwisza oraz w Poznaniu znanego boksera Diablo Włodarczyka, tego ostatniego mam autograf.
Hmm takich spotkań za wiele nie było bo przeważnie znane osoby jedynie widziałem.

Autografy reprezentacji Polski piłkarzy ręcznych - skład z 2011 roku.
Bodzio Wenta - gdzieś mam z nim zdjęcie :D
Autograf Pudziana no i oczywiście znajomość mojego trenera Giermana Anfinogenov'a. To właśnie on szkolił Paulinę Suską do KSW 19 :)
Ja również nie spotkałem wiele znanych osób.

Miałem okazję być na zlocie Rojowników Tarczowników, spotkałem również Tivóra mniej lub bardziej znanego
na YouTube a ostatnio miałem możliwość w końcu zobaczyć na żywo nie kogo innego jak Hardkorowego Koksa czyli
Roberta Burneike. Generalnie najlepiej wspominam tego ostatniego osobnika, ponieważ mogłem mu uścisnąć dłoń
a i on sam okazał się naprawę spoko gościem. To chyba tyle.