Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Prośba o kliki :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Odjechani, mam do was kochani przeogromną prośbę, Pomóżcie mi w rozwoju swojej postaci w grze prisonwars :) Co musicie zrobić ? Otóż niewiele bo tylko kliknąć w Link:

http://www.prisonwars.pl/518518/

Każdy klik w tego linka to dla mnie dodatkowa kasa w grze oraz jakaś tam losowa ilość jakiegoś losowego narkotyku dostępnego w grze, bądź też steryd. :) Bardzo proszę pomóżcie :)
Gotowe ;)
(08.10.2014, 22:35)Imcoran napisał(a): [ -> ]Gotowe ;)

Dzięki tobie zdobyłem 785 szmalu i 4 działki rochypnolu który sprzedam na rynku narkotykowym za 1898 :) Dziękuję :)

Monoceros

Kliknąłem. Mów co dostałeś :D
Monoceros napisał(a):Kliknąłem. Mów co dostałeś :D

138 szmalu oraz 2 sterydy o rynkowej wartości 6000 :D

Monoceros

Żeby nie robić offtopu... Powiedz wgl co to za gierka? Warta ogrania? To jakaś flashówka? Jutro też kliknę, może się poszczęści Haha.
Jest to gra przeglądarkowa, symulator Więzienia :) Kliki - Paczki są liczone codziennie :)
Tylko kliknąć? Już.
Już dwa razy kliknąłem (wczoraj i dziś) i dalej nie uzyskałem odpowiedzi w co "dałem się złapać". To jakaś pułapka czy co ? :P Co będę z tego miał ? Mam nadzieję, że nie oglądanie świata przez kratki, lol :P
Motaro, spokojnie - jutro przyjdzie komornik i Ci wszystko wyjaśni. ;(

To za każdym razem, kiedy kliknę to Ty coś dostajesz Mesajah? Raz dziennie, czy jak?
Stron: 1 2