Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Prośba o kliki :)
#1
Odjechani, mam do was kochani przeogromną prośbę, Pomóżcie mi w rozwoju swojej postaci w grze prisonwars :) Co musicie zrobić ? Otóż niewiele bo tylko kliknąć w Link:

http://www.prisonwars.pl/518518/

Każdy klik w tego linka to dla mnie dodatkowa kasa w grze oraz jakaś tam losowa ilość jakiegoś losowego narkotyku dostępnego w grze, bądź też steryd. :) Bardzo proszę pomóżcie :)
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz
#2
Gotowe ;)
  Odpowiedz
#3
(08.10.2014, 22:35)Imcoran napisał(a): Gotowe ;)

Dzięki tobie zdobyłem 785 szmalu i 4 działki rochypnolu który sprzedam na rynku narkotykowym za 1898 :) Dziękuję :)
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz
#4
Kliknąłem. Mów co dostałeś :D
  Odpowiedz
#5
Monoceros napisał(a):Kliknąłem. Mów co dostałeś :D

138 szmalu oraz 2 sterydy o rynkowej wartości 6000 :D
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz
#6
Żeby nie robić offtopu... Powiedz wgl co to za gierka? Warta ogrania? To jakaś flashówka? Jutro też kliknę, może się poszczęści Haha.
  Odpowiedz
#7
Jest to gra przeglądarkowa, symulator Więzienia :) Kliki - Paczki są liczone codziennie :)
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz
#8
Tylko kliknąć? Już.
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#9
Już dwa razy kliknąłem (wczoraj i dziś) i dalej nie uzyskałem odpowiedzi w co "dałem się złapać". To jakaś pułapka czy co ? :P Co będę z tego miał ? Mam nadzieję, że nie oglądanie świata przez kratki, lol :P
"Wszyscy Kłamią"... - Gregory House
  Odpowiedz
#10
Motaro, spokojnie - jutro przyjdzie komornik i Ci wszystko wyjaśni. ;(

To za każdym razem, kiedy kliknę to Ty coś dostajesz Mesajah? Raz dziennie, czy jak?
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Prośba o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej BeataB 1 1 074 03.05.2016, 20:14
Ostatni post: WhiteAngel
  Prośba o LIKE dla mojej koleżanki! gregor01 1 1 460 27.03.2013, 20:47
Ostatni post: WazzUp
  Prośba o oddanie głosu na prezentacje. Daiffie 10 3 482 15.11.2011, 15:29
Ostatni post: adam-as

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości