Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Avatar [bonus]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie wszystkich odjechanych :)

Bardzo podobają mi się prace, które tworzycie. Wszystkie avatary i sygnatury mają swój charakter, a to rzadkość. Obejrzałem już wiele for i przyznam, że te prace są najciekawsze. Potrzebuję avatara dla klanu CS GO w postaci pliku możliwego do edycji. Jeśli ktoś zrobi dla mnie pełen podziwu avatar obiecuję, że zapłacę za pracę.

Pozdrawiam, Emanuel
Jakieś konkretne rozmiary?
Ogólnie powinieneś podać szczegółowe wytyczne, nie tylko rozmiar, bo rozmiar można skalować i grafik z pewnością zrobi to w wyższej rozdzielczości. Pisząc szczegółowe wytyczne mam na myśli treść, tzn ewentualne napisy i obiekty, które chciałbyś tam ujrzeć. Oczywiście możesz zdać się całkowicie na wizję grafika, ale wtedy różnie bywa.
Właśnie o to chodzi, że widziałem prace, które tworzyli graficy i bardzo mi się podobały. Ogólnie możecie zapisać prace w .psd i .png i wyslac tu próbkę czy mi się spodoba. Oczywiście rozmiar nie gra roli, bo sobie będę skalował na różne wielkości, ale oczekiwałbym kwadratowego. ;)
Refresh. Czekam na propozycje :)