Odjechani.com.pl

Pełna wersja: PBF piłkarski
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, zacznę od tego, że w ogóle nie wiem jak gra się w pbf'y, kiedy wszedłem na jedno takie forum nie mogłem znaleźć instrukcji gry, ani nawet na innej stronie w internecie, pisząc "jak się gra w pbf" więc mam podobne pytanie do Was, jak się gra w pbf'y  piłkarskie, bo głównie o to mi chodzi. 
Nie wiem jak to jest z piłkarskimi, i zaznaczę też że na żadnym takim forum nie działam.
Normalnie to wpisami kreujesz swoją postać. Dosłownie wszystko. Wszystko można robić.
Więc tu pewnie jest ponownie.
A czy jest sens? Dla mnie nie, chyba że masz alter ego ;) I dużo czasu, słyszałem o ludziach uzależnionych od PBF'ów.
Jak tak to wygląda, to to raczej dla mnie sensu większego nie ma, wole się zając wartościowymi stronami, tj. ta. 

Chciałbym się dowiedzieć jednak jak to jest z piłkarskim pbf'em, myślę, że ten pbf ma większy sens. Czekam więc na odpowiedź. 
Wszedłem na jednego....
Pewnie masz na myśli te, w których jesteś menadżerem.
Wybierasz zawodników, budżet... Po prostu to piszesz. Jak by to jeszcze trochę było powiązane z normalną grą np. fifę online...
Wątpię by ktoś stąd miał na takiej stronie konto, ale może się mylę.... ;)
PBF'y kojarzą mi się przede wszystkim z fanami mang i anime.