Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


PBF piłkarski
#1
Witam, zacznę od tego, że w ogóle nie wiem jak gra się w pbf'y, kiedy wszedłem na jedno takie forum nie mogłem znaleźć instrukcji gry, ani nawet na innej stronie w internecie, pisząc "jak się gra w pbf" więc mam podobne pytanie do Was, jak się gra w pbf'y  piłkarskie, bo głównie o to mi chodzi. 
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#2
Nie wiem jak to jest z piłkarskimi, i zaznaczę też że na żadnym takim forum nie działam.
Normalnie to wpisami kreujesz swoją postać. Dosłownie wszystko. Wszystko można robić.
Więc tu pewnie jest ponownie.
A czy jest sens? Dla mnie nie, chyba że masz alter ego ;) I dużo czasu, słyszałem o ludziach uzależnionych od PBF'ów.
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#3
Jak tak to wygląda, to to raczej dla mnie sensu większego nie ma, wole się zając wartościowymi stronami, tj. ta. 

Chciałbym się dowiedzieć jednak jak to jest z piłkarskim pbf'em, myślę, że ten pbf ma większy sens. Czekam więc na odpowiedź. 
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#4
Wszedłem na jednego....
Pewnie masz na myśli te, w których jesteś menadżerem.
Wybierasz zawodników, budżet... Po prostu to piszesz. Jak by to jeszcze trochę było powiązane z normalną grą np. fifę online...
Wątpię by ktoś stąd miał na takiej stronie konto, ale może się mylę.... ;)
PBF'y kojarzą mi się przede wszystkim z fanami mang i anime.
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości