Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Co myślicie o Tinderze i jakie macie doświadczenia?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Może ktoś słyszał, a może i nie, przedstawię o co chodzi:

"mobilny portal randkowy korzystający z technologii lokalizacji" (cyt. z Wikipedii), ale można także korzystać na komputerze otwierając stronę internetową, a gdy się połączy z Facebookiem, to widać także miejsce pracy ewentualnie nazwę uniwersytetu. Wybiera się kogoś na podstawie... Zdjęcia, które ktoś udostępnił. Jeżeli Ty kogoś polubiłeś/aś, a on/a też, to wtedy można zacząć ze sobą rozmawiać. Mało kto (niestety) dodaje krótki opis, czasem zatrzymując się przy wzroście, a jeszcze mniej czyta czyjś opis. Są tacy, którzy hurtowo wszystkich polubili, a nawet nie odpowiedzą na powitanie...

Osobiście korzystam od jakiegoś czasu i szału nie ma. Z jednej strony można rzeczywiście poznać masę nowych ludzi, ale poziom jaki sobą reprezentują, czasem powoduje, że ręce z hukiem opadają na glebę. Bywają tacy, którzy tylko zadają pytania w stylu "co robisz?", albo szukają rozrywek na jedną noc, żony (że na przysłowiowym "dzień dobry", potrafią dopytywać się o rodzinę), albo pseudointeligentni, a przy spotkaniu nie potrafią się wysłowić. A propo spotkań, to jest bardzo ciekawe, jak to ludzie, którzy sprawiają pewne wrażenie na Internecie, mogą się różnić w tzw. realu. Np. spotkałam się z jednym takim, z którym na Internecie dało się normalnie porozmawiać, przy spotkaniu przez bite 2h (!) tylko o sobie opowiadał, wychwalając się pod niebiosa o swoich życiowych sukcesach, a ledwo dając mi cokolwiek powiedzieć (o nic się mnie nie pytał). W życiu czegoś takiego nie widziałam, dlatego 2h go wysłuchałam, bo po prostu mnie zamurowało.

Zapraszam do dyskusji  :D
Ja wolałbym poznać kogoś osobiście, żeby nie było właśnie dziwnych niespodzianek. Takich, że ktoś np. jest dużo "gorszy" w realu.
Owszem, poznać osobiście jest zawsze lepiej, tylko gdzie ich poznać w realu...
(16.02.2018, 22:51)_Magnolia_ napisał(a): [ -> ]Owszem, poznać osobiście jest zawsze lepiej, tylko gdzie ich poznać w realu...

Przede wszystkim wyjść do ludzi :) Miejsc jest mnóstwo - bar, biblioteka, kawiarnia... wystarczy podejść i zagadać :)
(19.02.2018, 09:30)Lebowsky napisał(a): [ -> ]Przede wszystkim wyjść do ludzi [Obrazek: usmiechh.gif] Miejsc jest mnóstwo - bar, biblioteka, kawiarnia... wystarczy podejść i zagadać [Obrazek: usmiechh.gif]

Jakoś nie widzę by ktokolwiek do kogokolwiek zagadał. Na uczelni każdy siedzi przed salą z telefonem w ręku i albo coś przegląda, albo coś pisze.

A sam to zagadujesz? Odniosłeś sukcesy?
(22.02.2018, 20:42)_Magnolia_ napisał(a): [ -> ]
(19.02.2018, 09:30)Lebowsky napisał(a): [ -> ]Przede wszystkim wyjść do ludzi [Obrazek: usmiechh.gif] Miejsc jest mnóstwo - bar, biblioteka, kawiarnia... wystarczy podejść i zagadać [Obrazek: usmiechh.gif]

Jakoś nie widzę by ktokolwiek do kogokolwiek zagadał. Na uczelni każdy siedzi przed salą z telefonem w ręku i albo coś przegląda, albo coś pisze.

A sam to zagadujesz? Odniosłeś sukcesy?

To chyba jestem jakimś dziwolągiem bo tak - zagaduję :D
Co do do do sukcesów - w taki sposób poznałem moją obecną partnerkę z którą jestem już 5 lat (wczoraj mieliśmy rocznicę :D)
Gratuluję ;)
Szczerze mówiąc, od jakiegoś czasu posiadam konto na tego typu portalu. Szału nie ma, rozmowa w realu jest chyba najlepszym z rozwiązań.. Ok