Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Jak zgłosic stronę ??
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak zgłosić stronkę do witryn naruszających prawo lub zawierających treści potencjalnie niebezpieczne ?? Znalazłem na necie witrynę po której obejrzeniu poczułem wręcz niesmak, ( nie będę podawał do niej linka ponieważ złamałbym regulamin tego forum w takim stopniu że dostałbym od razu z marszu bana) Proszę o wskazówki :) chciałbym się tym zgłoszeniem zająć osobiście ale nie wiem jak :)
Podaj linka na PW.
Potem zastanowimy się co robić.
Stronka z treściami Zoofilskimi.
Idzie w niesmak zoofilia, ludzie naprawdę już nie mają co oglądać a tym bardziej robić.
Witam , Jak zgłosić stronkę do witryn naruszających prawo lub zawierających treści potencjalnie niebezpieczne ? Również mam takie pytanie do was, gdyż są ludzie którzy niszczą coś co zrobiłeś, potrafią wyłączyć np serwer namieszać na stronie itp. proszę o pomoc bo już mi ręce opadają . Pozdrawiam
sensity napisał(a):Znalazłem na necie witrynę po której obejrzeniu poczułem wręcz niesmak,
CzekoladowyBaron napisał(a):Stronka z treściami Zoofilskimi.

Sensity - a jak Ty "znalazłeś" tą stronę, że tak niepewnie zapytam?
Witam.

Ja mam pytanie z trochę innej beczki, a mianowicie ktoś założył stronę która oczernia hurtownię w której pracuję, szukałem jakiś informacji jak załatwić tą sprawę, ale żadnej sensownej informacji nie znalazłem więc postanowiłem zapytać się Was drodzy forumowicze. Strona która nas oczernia jest nieźle pozycjonowana i w wynikach znajduje się wyżej niż strona naszej hurtowni która de facto jest w budowie. Chciałem się zapytać czy jest możliwość namierzenia właściciela domeny i czy jest jakiś sposób zgłoszenia tej strony by została zlikwidowana, albo chociaż nie było jej widać w wynikach wyszukiwania.

Pozdrawiam