Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Iluzje złudzenia optyczne :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przykład ciekawych zdjęć komentujcie oceniajcie:D

[Obrazek: cj6199_1fe96ffc41746238.jpg]

[Obrazek: en2575_wodospad-3d.jpg]

[Obrazek: xt2578_0.jpg]

[Obrazek: 49.gif]

[Obrazek: !Iluzja.JPG]
No fajnie, ale taki temat już gdzieś był na forum. :P
Dlatego wstawilem do Hyder park
Ernesto Che Guevara? Chodzi o ten myk z 4 kropkami?
To z tym kółkiem i krzyżykiem też dobre. Kółka w okręgu się pojawiają a potem znikają.
O jaaaaaaaa :D Ale fajne :) Te pierwsze 2 są najlepsze! Ciekawe czy one są tak na stałe namalowane? :)
(06.06.2012, 20:23)kaszanka napisał(a): [ -> ]O jaaaaaaaa :D Ale fajne :) Te pierwsze 2 są najlepsze! Ciekawe czy one są tak na stałe namalowane? :)

Tego to nie wiem, ale ja byłem na takiej nie daleko Zakopanego
[Obrazek: 100_0873.jpg]

PS: oczywiscie zdjęcie z google to nie ja :D
Ooooo nie wiedziałem, że takie coś jest w naszej Polsce :) Będę musiał kiedyś to zobaczyć :)
(06.06.2012, 21:22)kaszanka napisał(a): [ -> ]Ooooo nie wiedziałem, że takie coś jest w naszej Polsce :) Będę musiał kiedyś to zobaczyć :)
Wątpię aby to było w Polsce. Po ostatnim zdjęciu tak wnioskuję :)
(08.06.2012, 13:14)Nicholas napisał(a): [ -> ]Wątpię aby to było w Polsce. Po ostatnim zdjęciu tak wnioskuję :)

Jest koło zakopanego taka zapora, tylko narazie sobie nazwy miejscowości nie mogę przypomnieć, jak sobie odświeżę pamięc to napiszę :P

Edit:

Zapora znajduje się w Nidzicy, obok zamku :D
Zobacz
(08.06.2012, 15:21)Lucyfer napisał(a): [ -> ]Zapora znajduje się w Nidzicy, obok zamku :D

Masz rację.
Zwracam honor :D