Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Iluzje złudzenia optyczne :)
#1
Przykład ciekawych zdjęć komentujcie oceniajcie:D

[Obrazek: cj6199_1fe96ffc41746238.jpg]

[Obrazek: en2575_wodospad-3d.jpg]

[Obrazek: xt2578_0.jpg]

[Obrazek: 49.gif]

[Obrazek: !Iluzja.JPG]
  Odpowiedz
#2
No fajnie, ale taki temat już gdzieś był na forum. :P
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#3
Dlatego wstawilem do Hyder park
  Odpowiedz
#4
Ernesto Che Guevara? Chodzi o ten myk z 4 kropkami?
To z tym kółkiem i krzyżykiem też dobre. Kółka w okręgu się pojawiają a potem znikają.
[Obrazek: Oh_yes_its_free-1338710999.png] ftp://109.196.92.86/Poradniki
user: user
hasło: user

[Obrazek: Userbar-1340978593.png]
Używaj przycisku [Obrazek: postbit_reputation.gif] rozważnie!!!
Zamiast pisać post pod postem użyj przycisku [Obrazek: postbit_edit.gif]

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
  Odpowiedz
#5
O jaaaaaaaa :D Ale fajne :) Te pierwsze 2 są najlepsze! Ciekawe czy one są tak na stałe namalowane? :)
  Odpowiedz
#6
(06.06.2012, 20:23)kaszanka napisał(a): O jaaaaaaaa :D Ale fajne :) Te pierwsze 2 są najlepsze! Ciekawe czy one są tak na stałe namalowane? :)

Tego to nie wiem, ale ja byłem na takiej nie daleko Zakopanego
[Obrazek: 100_0873.jpg]

PS: oczywiscie zdjęcie z google to nie ja :D
  Odpowiedz
#7
Ooooo nie wiedziałem, że takie coś jest w naszej Polsce :) Będę musiał kiedyś to zobaczyć :)
  Odpowiedz
#8
(06.06.2012, 21:22)kaszanka napisał(a): Ooooo nie wiedziałem, że takie coś jest w naszej Polsce :) Będę musiał kiedyś to zobaczyć :)
Wątpię aby to było w Polsce. Po ostatnim zdjęciu tak wnioskuję :)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#9
(08.06.2012, 13:14)Nicholas napisał(a): Wątpię aby to było w Polsce. Po ostatnim zdjęciu tak wnioskuję :)

Jest koło zakopanego taka zapora, tylko narazie sobie nazwy miejscowości nie mogę przypomnieć, jak sobie odświeżę pamięc to napiszę :P

Edit:

Zapora znajduje się w Nidzicy, obok zamku :D
Zobacz
  Odpowiedz
#10
(08.06.2012, 15:21)Lucyfer napisał(a): Zapora znajduje się w Nidzicy, obok zamku :D

Masz rację.
Zwracam honor :D
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości