Odjechani.com.pl

Pełna wersja: 16 czerwca: Czechy - Polska (faza grupowa, 3. kolejka, grupa A)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Oto skład Polski na mecz z Czechami! Tytoń, Piszczek, Wasilewski, Perquis, Boenish, Murawski, Polanski, Dudka, Błaszczykowski, Obraniak, Lewandowski. :-)
3:1 trzeba być pozytywnie nastawionym :) Jeżeli wygrają. Pocałuje moją koleżankę :D
Czyli jednak Tytoń! Trzymam za niego kciuki. :)

ADRIANUSS napisał(a):Pocałuje moją koleżankę
No coś Ty, nie wygłupiaj się, pocałuj ją tak czy inaczej. :D
Nie wiem co mam powiedzieć... Tyle nadziei i nic z tego. Wystarczyła jedna jedyna bramka...
Pierwsza połowa w wykonaniu Polaków bardzo dobra. Ładnie zamykaliśmy przeciwnika na połowie, mnóstwo zmarnowanych okazji...
W drugiej połowie niestety to wszystko się wypaliło...dalej już chyba nie ma czego komentować.
Swoją drogą dziwne... z Czechami, których uważaliśmy za słabszych i stawialiśmy na prawie pewne, że ich pokonamy, nagle przegrywamy. Z Rosją, którą uważaliśmy za faworyta remisujemy i dajemy z siebie jak najwięcej do końca meczu.
No nic, szkoda. Może kiedyś będzie nam dane przynajmniej wyjść z grupy.
No i wuj. I po zawodach :/
A tak ładnie się zapowiadało ...
Powiem to krótko - jestem załamana :( Miałam taką nadzieję na wygraną, a wyszło jak zwykle. W pierwszych kilkunastu minutach mieliśmy możliwość zdobycia aż 3 pewnych bramek, ale piłka jak zaczarowana omijała bramkę rywala.

Szkoda, wielka szkoda. Mogło być tak pięknie...
No cóż. Moim zdaniem jest to wina trenera. Powiedzcie mi czemu my kurde gramy jednym napastnikiem ?! Np. Po rzucie rożnym, kiedy nasz bramkarz złapie piłkę i poda do Lewandowskiego to co on ma zrobić ? Okiwać obrońców, których najczęściej jest 3 lub 4 ? I jeszcze do tego ci ofensywni pomocnicy.... Kiedy to biegną za Lewandowskim... Ile on ma na nich czekać ?! Dopóki nie zmienimy trenera to nie mamy nawet szans na awans z kwalifikacji do MS 2014, które odbędą się w Brazylii. Nigdy nie pokażemy, że stać nas na bardzo dobrą grę mając takiego trenera jak Smuda.. Po prostu - posiada za mało umiejętności. Czemu nie dali drugiej szansy Leo Beenhakker'owi ?? Gdyż nie przeszedł kwalifikacji do MS 2010 w RPA. A co teraz powiecie o Smudzie ? Nawet nie musiał się kwalifikować, a na pewno nie przeszedłby kwalifikacji i byśmy odpadli oraz nie przeszli do MS. Powiem tyle, kiedy zmienimy trenera mamy szansę na lepszą grę. To jest jedyny warunek.
A Grecja zapewniła nam 1 miejsce w grupie po wygranym meczu z Ruskimi, ale my nie wykorzystaliśmy tego ;/
Gdybyśmy tylko wygrali...
Witam...Już teraz nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, nic to już nie zmieni, że sobie ponarzekamy.. Powiem tak, miało być lepiej, a wyszło jak zawsze...Brakuje umiejętności, brakuje szczęścia, brakuje DOBREGO trenera, może się kiedyś takiego doczekamy, a wtedy żaden przeciwnik nie będzie nam straszny, może wtedy będą się bać w końcu nas:))) Pozdrawiam:)