Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Domowy System Zarabiania.pl - opinie (UWAGA!)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Uwaga - zanim kupisz "Domowy System Zarabiania" - przeczytaj uważnie cały wątek!

Witam,

dziś natknąłem się na dość intrygującą stronę pod adresem http://domowysystemzarabiania.pl
Ponieważ biorę udział w kilku programach partnerskich, z zaciekawieniem przeczytałem
opis nowego, Domowego Systemu Zarabiania. Oto moja recenzja.

Po przeczytaniu jakże porywającego opisu zacząłem sprawdzać wiarygodność przedmiotowej strony.
Dlaczego?
Ponieważ opis był dla mnie zbyt naiwny i zbyt porywający :D
Czytamy, że facet zarabia od 3 lat po około 6,000zł.
3 lata, to 36 miesięcy. Licząc średnio jego zarobki 6000zł x 36 miesięcy = 216,000zł.
Od tego powinniśmy odjąć jeszcze koszty życia, opłaty miesięczne i inne różne wydatki.
I za te pieniądze facet kupił sobie rzekomo nowy dom z basenem? Za te pieniądze nie kupiłby nawet
kawalerki w dużym mieście.

Kolejne podejrzenia wzbudziły we mnie zdjęcia osób, które skorzystały z tego systemu zarabiania.
Klasyczne fotki przeciętnych, niezbyt urodziwych ludzi. Zdjęcia celowo nieprofesjonalne, mające
za zadanie sprawić wrażenie wiarygodnych. Zdjęcia rodem ze stron oferujących diety cud - PRZED i PO.

Dodajmy do tego jeszcze cudowną gwarancję zwrotu pieniędzy, która to wzbudziła we mnie największe podejrzenia.
Czytaj dalej, a dowiesz się jak naprawdę działa owa gwarancja.

Zjeżdżamy myszką na sam dół aby zobaczyć dane kontaktowe.
Nie ma nic, żadnej nazwy firmy, adresu, a nawet informacji kto jest autorem strony.
Mamy natomiast zakładkę "kontakt" do której od razu przeszedłem, ale i tam nie ma żadnych danych,
oprócz formularza kontaktowego.

Na górze formularza czytamy:

Cytat:Średni Czas Oczekiwania Na Odpowiedź: 23 godziny
Pracujemy od Pon. - Sob. Wszelkie pytania i problemy
wysłane w weekend dostaną odpowiedź w Poniedziałek

No to piszemy wiadomość o treści:

Cytat:Witam,
jestem zainteresowany Państwa sposobem zarabiania pieniędzy.
Proszę o dane kontaktowe do Państwa firmy oraz jej adres. Chciałbym z Państwem porozmawiać
telefonicznie i zadać kilka prywatnych dla mnie pytań.

Pozdrawiam
Imię i nazwisko

Otrzymaną odpowiedź opublikuję w tym wątku.

W stopce strony mamy interesującą zakładkę "Polityka prywatności".
Po wejściu i przeczytaniu całej polityki prywatności, nadal nie wiemy kto tak naprawdę
stoi za stworzeniem tej strony i domowego programu zarabiania pieniędzy.

Przechodzimy więc do zakładki "Regulamin", gdzie powinny być dokładne dane firmy, osoby,
właściciela strony, jeżeli poważnie myśli on o wiarygodności i uczciwości.
Skoro przecież system jest taki wspaniały, a właściciel udostępnia nam nawet zrzuty z konta
adsense, w jego interesie było by pokazać się chociaż jak wygląda.

Nie ma żadnych danych personalnych, ani kontaktowych!

W całym regulaminie nie ma ani jednaj wzmianki o adresie mailowym, telefonie,
czy jakiegokolwiek oficjalnego kontaktu.

Uważaj na pułapki!

Wiemy, że nie lubisz czytać regulaminów, dlatego odjechani przeczytali i przeanalizowali
go za Ciebie. Trzeba przyznać, że regulamin strony domowysystemzarabiania.pl to
istna komedia.

Cytat:Jeżeli nie zgadzasz się z którymkolwiek z punktów tego regulaminu lub z Polityką Prywatności Strony Internetowej DomowySystemZarabiania.pl , to nie możesz korzystać ze Strony Internetowej DomowySystemZarabiania.pl
Typowe zabezpieczenie przed oskarżeniami ze strony Internautów.

Cytat:D. DomowySystemZarabiania.pl nie powiadamia użytkowników o zmianie niniejszego Regulaminu, dlatego Użytkownik powinien sprawdzać, czy Regulamin nie uległ zmianie przed każdym korzystaniem ze Strony DomowySystemZarabiania.pl
No tak, siedź sobie naiwny człowieku przed regulaminem i odświeżaj codziennie w poszukiwaniu zmian,
które wprowadzimy jeśli "zapali nam się pod siedzeniami".

Cytat:C.Doradzamy bycie uważnym, kiedy opuszczasz DomowySystemZarabiania.pl i czytanie regulaminu oraz polityki prywatności każdej ze stron internetowych którą odwiedzasz.
Ależ to szlachetne. :)

A teraz "Gwarancja" opisana w regulaminie.
Coś co sprawiło, że mój uśmiech poszerzył się do granic możliwości.
Najpierw czytamy w opisie produktu:

Cytat:Oto Moja 30 Dniowa GWARANCJA
Zwrotu Pieniędzy

Jeżeli weźmiesz mój system, wykonasz wszystkie kroki tak jak opisałem i nie poczujesz 100% satysfakcji z tego ile zarabiasz, to ODDAM CI wszystkie zapłacone za niego pieniądze.

Bez pytań i problemów.

Co więcej, możesz zatrzymać sobie mój cały system jako zadośćuczynienie za przetestowanie go!

Wystarczy że w ciągu 30 dni od daty nabycia napiszesz do mnie email z informacją że chcesz zwrotu pieniędzy.

Skąd mam taką odwagę żeby dać taką gwarancję?

Mój system działa co potwierdzają moje efekty i efekty obcych mi osób które go przetestowały, dlatego nie boję się dać takiej gwarancji. Zdaję sobie sprawę że ktoś może nadużyć mojej gwarancji, ale wiem też że jak zaczniesz już zarabiać kilka tysięcy złotych miesięcznie z moim systemem, to kwota jaką za niego zapłacisz będzie tak mała, że nawet nie chciałoby Ci się mnie oszukiwać... no bo po co?

Dlatego ostatecznie, możesz ZA DARMO PRZETESTOWAĆ mój system - użyj go, jeżeli cokolwiek Ci się nie podoba napisz do mnie, a oddam Ci wszystko co zapłacisz. Uczciwe?

Czy to jest uczciwe? - pyta autor.
Sami sobie odpowiedzcie czytając zapis w regulaminie:

Cytat:Gwarancja

Użytkownik ma bezwarunkowe 30 dni od daty zakupu na przetestowanie produktu i w przypadku kiedy nie będzie usatysfakcjonowany i będzie chciał zwrotu pieniędzy wpłaconych za zakupiony produkt, powinien skontaktować się z nami używając formularza kontaktowego na stronie podając informację że chce zwrotu pieniędzy. Użytkownik otrzyma od nas formularz zwrotu pieniędzy który trzeba uzupełnić danymi o jego transakcji którego skan musi odesłać na adres email z którego go otrzymał. Dodatkowo w ramach zabezpieczenia przed nadużyciem ze strony Użytkownika, aby gwarancja była ważna i mogła zostać uznana, Użytkownik musi użyć naszego systemu według wskazówek opisanych w nim, tym samym wykonując wszystkie wymagane kroki - tylko wtedy możemy uznać że Użytkownik kupił nasz produkt w celu rzeczywistego użycia go a nie tylko po to, żeby otrzymać go za darmo żądając zwrotu pieniędzy po zakupie. Żeby udowodnić wykonanie wszystkich wymaganych kroków użycia naszego systemu, w odpowiedzi na email Użytkownika z prośbą o zwrot pieniędzy, Użytkownik otrzyma informację o przesłaniu do nas tych oto informacji potwierdzających użycie naszego systemu:

- Adres strony internetowej/bloga Użytkownika opisywanego w produkcie jako "maszynka do pieniędzy", którą stworzył w kroku 1 wg instrukcji w produkcie. Strona musi być aktywna, oraz zawierać "Google Adsense" (platforma reklamowa dostarczana przez firmę Google Inc.) w treści strony.

- Zrzut ekranu lub zdjęcie ekranu komputera pokazujące statystyki z konta "Google Adsense" z conajmniej 7 kolejnych dni zawierających się między datą zakupu produktu a dniem upływu gwarancji (30 dni od daty zakupu produktu). W statystykach muszą być widoczne wyświetlenia reklam Adsense i liczba wyświetleń musi być większa niż 1 dziennie, co udowadnia że Użytkownik wykonywał zalecany krok o "napędzaniu maszynki do pieniędzy" opisany dokładnie w produkcie.

Wszystkie powyższe informacje należy przesłać do nas w odpowiedzi na email wraz z wypełnionym formularzem zwrotu pieniędzy, a wszystkie wymagane pliki, zdjęcia i/lub zrzuty ekrany należy umieścić w załączniki emaila. Jeżeli Użytkownik zażąda zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni od daty zakupu produktu, wtedy otrzyma zwrot tylko jeżeli informacje o transakcji na wypełnionym przez Użytkownika fomrularzu zwrotu pieniędzy będą zgadzały się ze stanem faktycznym ORAZ gdy przesłane dodatkowe informacje i pliki wymagane do uznania naszej warunkowej gwarancji opisanej wyżej udowadniają że Użytkownik faktycznie wykonał wszystkie wymagane kroki w z naszego produktu. Wszelkie reklamacje i zwroty zażądane po 30 dniu od daty zakupu nie będą uznawane.

Zwroty wysyłane są w ciągu 7 dni roboczych. Po wysłaniu zwrotu pieniędzy pojawiają się one natychmiast u Użytkownika, jeżeli płacił on za pomocą PayPal. Jeżeli płatność Użytkownika odbyła się za pomocą przelewu lub karty, to należy zarezerwowac około następne 5-7 dni roboczych zanim płatność wróci do Użytkownika.
No i jak oceniacie opis gwarancji na stronie produktu w konfrontacji z opisem w regulaminie?

Poniżej kolejny ciekawy zapis w regulaminie:

Cytat:Zamknięcie Strony

Aczkolwiek nikt tego nie planuje, to DomowySystemZarabiania.pl może zakończyć swoją działalność i istnienie w każdej chwili bez podania przyczyny. Jeżeli tak się stanie, to wszyscy Użytkownicy którzy zakupili produkty od DomowySystemZarabiania.pl przestaną mieć dostęp do witryn DomowySystemZarabiania.pl .
Jak widać właściciel strony woli zachować anonimowość posługując się formą Ja, czyli "DomowySystemZarabiania.pl"
Przykro mi, ale nie uwierzę w imię i nazwisko podane na stronie z komputerowym podpisem.
Wyobraź sobie, że zostałeś oszukany, a strona zostanie zamknięta - usunięta.
Do kogo napiszesz? Do właściciela strony?
A myślisz, że On/Ona ktokolwiek to jest będzie chciał z Tobą rozmawiać?
Tak?
No to jesteś w błędzie, ponieważ czytamy dalej taki zapis:

Cytat:Spory

Wszelkie oskarżenia i spory dotyczące DomowySystemZarabiania.pl mogą być skierowane na drogę postępowania sądowego. Użytkownik rozumie i akceptuje poprzez Używanie jakichkolwiek serwisów oferowanych przez DomowySystemZarabiania.pl , że jeżeli Użytkownik zdecyduje się wkroczyć na drogę postępowania sądowego z DomowySystemZarabiania.pl i jego właścicielami, to państwem i miastem w którym odbywać się będą rozprawy, będzie kraj i miasto w której znajduje się nasza firma.
Czy dobrze zrozumiałeś ten tekst?
Tego punktu nie będę omawiał, ponieważ zbyt mocno szarga on emocjami.
Wnioski wyciągnijcie sami.

A teraz najlepsze co nas czeka w regulaminie, czyli sprostowanie do całego pięknie napisanego tekstu,
opisującego skuteczność produktu pt. Domowy System Zarabiania:

Cytat:Sprostowanie

Autor i wydawca materiałów opublikowanych na stronie DomowySystemZarabiania.pl dołożyli wszelkich starań aby przygotować je jak najlepiej. Autor i wydawca nie składają żadnych oświadczeń ani gwarancji w odniesieniu do dokładności, zastosowania, lub kompletności produktu i informacji które są sprzedawane i/lub publikowane na stronach DomowySystemZarabiania.pl. Informacje zawarte na stronie DomowySystemZarabiania.pl są wyłącznie do celów rozrywkowych. Dlatego jeśli Użytkownik zamierza stosować pomysły zawarte na DomowySystemZarabiania.pl, to Użytkownik przyjmuje pełną odpowiedzialność za swoje działania.

Zostały dołożone wszelkie starania aby dokładnie zaprezentować nasz produkt oraz jego potencjał. Pomimo że ta dziedzina wiedzy jest dziedziną w której można bardzo łatwo powiedzieć i oszacować ile pieniędzy możesz zarobić, nie ma żadnych gwarancji że Użytkownik zarobi cokolwiek używając pomysłów i informacji zawartych w naszym produkcie. Przykłady i szacunki tego ile można zarobić z naszym produktem nie mogą być interpretowane jako obietnica ani gwarancja takich zarobków, ponieważ możliwość osiągnięcia jakichkolwiek zarobków są tylko uzależnione od osoby korzystającej z naszego produktu, jej zaangażowania, pracy czy techniki. Poziom sukcesu jaki osiągnie Użytkownik zależy od czasu, wiedzy, różnych umiejętności, finansów innych zdolności jakie posiada Użytkownik, dlatego nie gwarantujemy żadnego sukcesu z naszym systemem. Nie jesteśmy też odpowiedzialni za Twoje działania.

Materiały na DomowySystemZarabiania.pl oraz w naszym produkcie mogą zawierać zdania prognozujące przyszłość i/lub przyszłe zarobki. Możesz rozpoznać takie zdania po użyciu słów "MOŻESZ", "PLANOWAĆ", "WIERZYĆ", "OCZEKIWAĆ" i innych podobnych słów oddających podobny sens w opisie potencjalnych zarobków.

Autorzy i wydawcy niniejszego produktu i strony DomowySystemZarabiania.pl nie dają żadnych gwarancji na jakiekolwiek działanie produktu ani informacji opublikowanych na i/lub przez DomowySystemZarabiania.pl i nie mogą być odpowiedzialni bezpośrednio ani pośrednio za jakiekolwiek straty Użytkownika powstałe przy użyciu informacji i/lub produktu opublikowanych na DomowySystemZarabiania.pl.


Czytając to mam wrażenie, że autor tego "cudownego sposobu na zarabianie" może być chory na
schizofrenię, ale daruję sobie już szczegóły.

Będę powoli kończył swoje wywody i jako ciekawostkę coś Wam jeszcze powiem.
W ofercie widzicie niebieskiego fiata Cinquecento, którego właścicielem jest domniemany autor strony.
Dla tych co potrafią, niech sobie użyją tego obrazka w wyszukiwarce google, a szybko się okaże, że zdjęcie
to zostało porwane z Wikipedii i mało prawdopodobne jest to, aby jego właścicielem był autor strony.
Zdjęcia basenu i sypialnie również ściągnięte zostały z internetu.

A teraz recenzja Macieja Budzicha, który zakupił Domowy System Zarabiania :D

Vilandra napisał(a):Gorzej sprawa wygląda, kiedy na takim "biznesie" stracimy i nie ma się co łudzić nie zawsze są to małe pieniądze, wydane w sposób jednorazowy.
Apropos strat zainwestowanej kwoty. Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale u różnych osób pojawiają się różne kwoty i ilości! Na załączonym tu filmie Macieja Budzicha, słyszymy o kwocie 97zł.

Ja widzę u siebie jednak inną kwotę:

[Obrazek: aaaa-1340616086.jpg]

Proszę zwrócić uwagę na ilość dostępnych kopii.
W miarę upływu czasu przebywania na stronie, ilość się zmniejsza,
aby wywołać u nas efekt przyśpieszający decyzję zakupową.

Na następny dzień wszedłem na stronę DomowySystemZarabiania.pl
za pomocą innej przeglądarki internetowej.
Oto efekt:

[Obrazek: bbbb-1340616086.jpg]

Spójrzcie na ilość dostępnych kopii.

Z pełną świadomością stwierdzam zatem, że strona DomowySystemZarabiania.pl
jest jednym wielki oszustwem naciągającym naiwnych ludzi.

Nie wydawajcie na to żadnych pieniędzy!
Taki sposób zarabiania jaki jest opisany w omawianym programie, możemy Wam tu opisać
za darmo! Nie jest to nic nadzwyczajnego, ani specjalnie skutecznego.
Nie dajcie się nabrać!
Ja widziałem tą stronę jakieś dwa miesiące temu i powiem szczerze że mnie bardzo zaciekawiła ale tak jak powiedział admin, opis jest zbyt naiwny i niczego nie kupowałem. Kiedy sprawdzałem tą stronkę to liczba dostępnych sztuk wynosiła 26 a cena to około 200 zł.
Biorąc powyższe pod uwagę, strona DomowySystemZarabiania.pl przykuła swoimi działaniami naszą uwagę również na chomiku. Pojawiło się sporo naiwnych ludzi propagujących ten "system". Stworzyliśmy zatem również swoją reklamę tego systemu. Zapraszamy do chomikowania:

http://chomikuj.pl/odjechani.com.pl/Odje...Zarabiania

[Obrazek: DomowySystemZarabiania-1340618667.gif]
Chcesz zarobić sporo na programie partnerskim? Stwórz własny! Żadna niespodzianka, kolejna pożywka dla ludzi którym się wydaje, że siedząc na tyłku zarobią na luksusowy dom. Oczywiście wszystko to jest zwykłym naciąganiem.
Tak a propos przekopiujcie grafikę, a dokładniej obrazki basenu i łoża rzekomego Pana do google, a dokładniej przeciągnijcie obrazki ze strony w pasek wyszukiwania w grafice google. :)

http://www.fineweavetextile.com/Bed-Line...-Linen.php
http://www.culinar.ro/forum/continut-pag...ntry907141 - trzeba zjechać niżej

Babbling_Baboon

Ten Regulamin pisał jakiś dzieciak albo osoba o IQ szympansa!

Hmmmm.....

Po zastanowieniu uważam, że raczej ta druga opcja jest prawdziwa!

Cudowna i skuteczna metoda zarabiania, działająca od wielu lat: "znajdź głupszego od siebie"!

Dokładnie na tej samej zasadzie są rozsyłane te wszystkie wiadomości e-mail, typu: "Mam dla Ciebie propozycję, 1 000 000 $ do przetransferowania", pisane łamaną angielszczyzną. Wysyłane z Chin, Tajwanu, Bangladeszu itp.
Jak ktokolwiek może być tak durny, żeby się na to nabrać?!?! [Obrazek: facepalm.gif]
Cały system, strona, regulamin można pobrać za darmo z kilku zagranicznych stron do zarabiania.
Spotkałem się z tym już dawno temu, żeby było ciekawiej nie podłączysz adsense do strony która istnieje np. 5 dni lub nie ma odpowiednio dużo tekstu.
Na upartego to juz za same zapisy w regulaminie można właściciela strony pozwać. Nie podaje on żadnych informacji które w takich wypadkach jak ten (zapłata za towar, gwarancja) są wymagane. Z tego co wiem to w polityce prywatności jest wymóg prawny podania danych firmy lub danych osobowych oraz dokładnego kontaktu.

I jeszcze na koniec, na allegro można było sobie ten cudowny system kupić w cenie 9,99 zł
Ale u nas w kraju ,nie ma nic zadarmo:D sam sobie zarobisz sam masz .
Stron: 1 2