Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Najgłupsze wiadomości, jakie dostajesz na PW w Chomikuj
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

mabud73

Obserwuję tą użytkowniczkę od kilku dni. Napisałem do niej PW, lecz nie odpowiedziała. Poczekamy co dalej. Z moich informacji wynika, że tego typu wyłudzanie, stosuje sporo chomików. W sumie każdy kto otrzyma taką informację, może z nią zrobić co zechce. Zastanawiam się tylko, czy jest sens umieszczania ich w wyłudzeniach. Nasza lista zrobi się wtedy nieskończenie długa. Co Wy na to? Czekam na propozycję.

@ Łudząco przypomina mi to wiadomości od kasia_sloneczko241
(10.04.2011, 11:58)karolekdj napisał(a): [ -> ]
(09.04.2011, 14:28)Marszal napisał(a): [ -> ][Obrazek: a_hxsrprr.png]
Też to otrzymałem przed chwilą :(
A co do listy to może i racja i tak w sumie mało kto im pkty przeleje. A w sumie nie oszukują tak jak pliki fake bo to nie wiesz czy to fake. a z wyłudzeniami to każdy zrobi co chce ma wybór przelać czy nie i tak wiadomo że nie oddadzą :P

mabud73

(10.04.2011, 12:07)szymon1 napisał(a): [ -> ]A co do listy to może i racja i tak w sumie mało kto im pkty przeleje. A w sumie nie oszukują tak jak pliki fake bo to nie wiesz czy to fake. a z wyłudzeniami to każdy zrobi co chce ma wybór przelać czy nie i tak wiadomo że nie oddadzą :P

Chodzi mi tu o tego typu wyłudzenia co mala_sloneczko. Do listy mogę dodać użytkownika który w ewidentny sposób "ściemnia" tak jak kasia_sloneczko241 która przez miesiąc ma urodziny swojej siostry. Każdy wie że to kłamstwo i wprowadzanie w błąd, co podlega karaniu. W tym przypadku to tylko naciąganie zależne od decyzji samego "dającego" pkt-y. Takie jest moje zdanie. Tego typu PW można dodawać w tym dziale. W wątku "Lista chomikowych oszustów" będziemy zamieszczać "cięższe" przypadki.

[Obrazek: monika.png]

Również to dostałem - w odpowiedzi dodałem link do tego tematu :D

Karol

Cytat:Witaj,
Posiadam do sprzedaży program przez który mozna pobierać pliki bez żużycia transferu.Program działą w 100%.Czy jesteś zainteresowana/ny kupnem?

Pozdrawiam

Otrzymane wczoraj od znanego chomiczka.
Wyłudzenie punktów.
[Obrazek: beznazwy1qhth.jpg]
Dobrze mu pojechałeś Szymon. Rozbrajają mnie takie chomiki co niby są nowe i niby nie znają podstawowych funkcji chomika, a te bardziej zaawansowane już tak:)
Swoją drogą pisze się konta:D


A tutaj coś ode mnie, wygrzebałem z dawniejszych PW
[Obrazek: 63702814.png]
oj tam literówka :P i tak nie odpisze XD
a tacy jak on nie moją "konta" tylko mają "kąta" :D

kerrax

hahaha :D Szymon rządzisz :D
Może akurat nie dostałem wiadomości na PW ale dostałem dziwny komentarz po jedną z gier:
[Obrazek: comment1.jpg]

Odpowiedziałem mu na PW z pytaniem czy próbuje mnie zastraszyć i odpowiedziałem również że ma coś nie tak z poziomem inteligencji.

Sądząc po wiadomości to jakiś małolat który za dużo naczytał się artykułów takich jakie są na naszym forum o blokowaniu użytkowników rzekomo posiadających wadliwe pliki. Dodam że tą grę pobrano już 188 razy oraz dużo wcześniej ktoś inny napisał już komentarz że gra działa.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20