Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!



Archiwum Shoutboxa
avatar
Z siłowni dzisiaj lipa będzie, pójdę jutro. :D
avatar
O dziwo wstałem po imprezie na te targi, pół żywy byłem, ale jakoś przeżyłem, tylko na wykład z Szymonem Hołownią nie zdążyłem. ale gitara odespałem po południu.
avatar
Zarówno dla doświadczonych jak i początkujących, ze szkoleniami, z wyjazdami lub na miejscu, stacjonarnie, bądź zdalnie, dla studentów i ludzi po studiach.
avatar
Dzisiaj na targach pracy byłem, tyle tego jest, że nie wiem za co się złapać :D
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
Shit happens
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
Fakt, jedyne opłacalne rozwiązanie to albo samodzielna naprawa(o ile szybka nie będzie droga) lub zakup nowego telefonu. Nie opłaca się oddawać tak taniego telefonu do serwisu.
avatar
Kup i wymień na własną rękę, nic specjalnie skomplikowanego