Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!



Archiwum Shoutboxa
avatar
chodzi mi bardziej o zacofanie edge w stosunku do innych przeglądarek.
avatar
A co do przeglądarek, to ja osobiście odstępuję od Chrome. Za dużo mam z nią problemów.
avatar
wiesz ja sobie z tym poradziłem
avatar
avatar
textarea.klasa { }
avatar
A to nie tak, że textarea otrzymuje klasę i modyfikujesz tę klasę?
avatar
avatar
Musiałem przebudować fragment formularza na textarea i zmodyfikować go w taki sposób by wyglądał jak input passwordowy :x
avatar
Właśnie jestem w trakcie pisania strony.. Zamarłem widząc, że edge nie obsługuje modyfikowania w css znacznika input z tagiem textarea
avatar
Bob budowniczy, zawsze da radę!
avatar
avatar
Spóźnone ale szczere - Wszystkiego najlepszego piękności!!!
avatar
avatar
Dzięki
avatar
Najlepszego :)
avatar
avatar
Wszystkiego Najlepszego dla wszystkich Pań, a szczególnie dla naszej ulubionej moderatorki.
avatar
avatar
avatar