chodzi mi bardziej o zacofanie edge w stosunku do innych przeglądarek.
Archiwum Shoutboxa
A co do przeglądarek, to ja osobiście odstępuję od Chrome. Za dużo mam z nią problemów.
Musiałem przebudować fragment formularza na textarea i zmodyfikować go w taki sposób by wyglądał jak input passwordowy :x
Właśnie jestem w trakcie pisania strony.. Zamarłem widząc, że edge nie obsługuje modyfikowania w css znacznika input z tagiem textarea

Wszystkiego Najlepszego dla wszystkich Pań, a szczególnie dla naszej ulubionej moderatorki.

