Archiwum Shoutboxa
We wtorek byłem na imprezie, sami Hiszpanie
, Beka, bo ostatnio mam pecha, czuje się jakbym był w Hiszpanii tylko pizga na dworze 
, Beka, bo ostatnio mam pecha, czuje się jakbym był w Hiszpanii tylko pizga na dworze 
https://www.youtube.com/watch?v=IBvf7KUEZ78 Puściłem sobie dzisiaj w GTA Online i zabijałem wszystkich jak leci, ale był ogień, nazywali mnie moderm, co za komplement. 

Przeczytać, czy obejrzeć dobra historię, to jedno, ale mieć wpływ to zupełnie co innego, odgrywać to było dla mnie zawsze jak narkotyk.
Kto co lubi, mnie wciąga gra jak jest dobra historia, albo po prostu można być herosem i rozwijać postać. Wiedźmin, The Elder Scrolls, Dragon Age, Neverwinter Nights, Gothic, to były perełki.
Syf teraz taki, latające samochody, samochody rakietowe, podwodne, artylerie, nawet polski czołg PL-01 dodali 


