Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!



Archiwum Shoutboxa
avatar
Oblać to ona sobie może swoją głowę wodą :D
avatar
A propos matury z matmy, mamy mieć jeszcze 3 próbne matury z tego przedmiotu. Matematyczka powiedziała, że jak ktoś z choć jednej dostanie mniej niż 40%, to obleje tego kogoś. Jest ona też wicedyrektorką w szkole. XD
avatar
Zostawcie od razu swój numer dziewczynie, a co :D
avatar
avatar
Mi się nie podoba
avatar
avatar
avatar
Ja z maturą podobnie, na luzie. Jak dopisywałam matmę to po prostu poszłam na kurs dla przypomnienia. :P
avatar
No, ale to było kope lat wstecz :D
avatar
Ja pamiętam swoją, zero przygotowań, jakoś zdałem :D
avatar
Matura to bzdura :D
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
czyżby wielu z Was ma ok. 20 lat?
avatar
oj ja musze sie jednak zamartwiac moja matmą :D
avatar
avatar