Ooo forum jeszcze żyje. Chrome mi pokazał że wyciekło mi hasło właśnie z tego forum, gdzie ja tu od kilku lat nie wchodzę.
Archiwum Shoutboxa
Przyznam, że na widok postów ludzi z Fejsa tracę wiarę w ludzkość. Tyle nienawiści i arogancji oraz bezmyślności nie ma nigdzie indziej.
Fora wymagają znacznie więcej wkładu niż portale społecznościowe, więc wymierają, a portale społecznościowe są teraz narzędziem do szybkiego i prostego lansowania się.
Urlop, basen, słońce. Może jeszcze wybiorę się gdzieś, ale nie wiem jeszcze gdzie.
Katar czy kaszel alergiczny da się wytrzymać. Gdy miałem taki, to nie musiałem tego leczyć. Ale pieczenie oczu od tego jest czasem nie do zniesienia.
Sama alergia nie jest najgorsza w tym wszystkim, tylko to, że mi na oczy się rzuciło.
Szkoda tylko, że dostałem alergicznego zapalenia spojówek i od kwietnia nie mogę go wyleczyć
To już ponad 7 lat na odjechanych. Jeszcze wtedy nie myślałem, że będę tutaj tak długo, a poza tym nie miałem w głowie tego, że portale społecznościowe wygrają z forami. Niestety, ale trudno.
Oni i tak nie są okradani, bo oni często biorą z systemu nie wkładając przy tym nic do niego lub wkładając mało
Ukradnij pięć miliardów, zostań przyłapany, a naród i tak będzie wolał mówić o tym jak prezydent się przejęzyczy
DDD
DDD