Nie mogę konkretnej znaleźć
Archiwum Shoutboxa
Kurczę potrzebuję dostępu do kamery IP drogowej z widokiem na całe rondo w miarę dobrej jakości...
No niestety ekran lipa. Zostaw sobie na kilka godzin ekran włączony statycznie i wypalony.
Kurde, współczuję. Mnie się nigdy nie zdarzyło wypalić ekranu ani moitora
Na monitorze wystarczy kilka minut by wypalenie zniknęło, a tu 10 min czekałem i trudno powiedzieć czy się poprawiło...



