Archiwum Shoutboxa
No, ale po takiej dyskusji wydaje mi się, że nie jesteśmy jedynymi ludźmi, którzy tak myślą, wiec może za niedługo coś ruszy w tej kwestii.
Kilka prostych w zasadzie zmian, a edukacja wyglądałaby kompletnie inaczej i znacznie lepiej.
To prawda, nie da się zaprzeczyć. Niestety, brakuje u nas tego, bo oficjale testy są tylko na zakończenie szkoły, kiedy jest już za późno na zmiany
Przy czym egzaminowanie powinno być z góry określone, a nie przez nauczyciela.
Są też nauczyciele, których uczniowie uwielbiają, ale wiąże się to z niskim poziomem trudności. Moim zdaniem o jakości nauczania nauczyciela powinny świadczyć wyniki uczniów, a wyniki uczniów przekładać się na premie.


