Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!



Archiwum Shoutboxa
avatar
Sam nie raz zabłądziłem w Internecie :D
avatar
Nie no ja sobie śmieszkuję, nie widzę w tym nic złego, po prostu dl mnie ten film jest creepy, że aż ciary przechodzą.
avatar
avatar
avatar
No tak. Nie wszystkich takich rzeczy szukam z premedytacją ;)
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
ok, to wina serwera hostingowego, juz ogarnelam ;)
avatar
avatar
jak sama ustawilam rozmiar to zrobilo sie to samo, tylko jeszcze do tego obramowanie wyskoczylo, pokazujac jakiej wielkosci byloby zdjecie
avatar
Może obrazek jest za duży? W sensie rozmiar pliku.
avatar
ale teraz juz nie pamietam jak :D
avatar
kiedys tez mialam ten problem, ale jakos pozniej mi sie udalo wstawic