Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!



Archiwum Shoutboxa
avatar
dobra cena https://www.amazon.de/dp/B072K56HWZ/ref=...01_TE_item 54 euro + mozna jeszcze dostać zwrot 20€ https://www.braun.de/de-de/promotions/cash-back :D seria 5 za 34€
avatar
avatar
nudno.
avatar
Jak tam piątek minął ludziska?
avatar
DJ
avatar
avatar
Ciekawe, czy nadal ma oko.
avatar
Shit happens
avatar
avatar
avatar
avatar
Ptaszek ma się dobrze :P
avatar
znasz powiedzenie o dużej klatce, c'nie? :D
avatar
:D
avatar
Kurczę muszę sobie metr krawiecki kupić, bo muszę bicka zmierzyć
avatar
:<
avatar
drugą też nie kopnę, bo nie mogę na niej stać :
avatar
avatar
Uuu niefajnie, jak ktoś Cię teraz wkurzy, to nie będziesz mogła go tą nogą nawet kopnąć w kufer.
avatar