
Archiwum Shoutboxa
Mogę jakoś samodzielnie usunąć konto czy powinienem w tym celu od razu uderzać do supportu?
Hmm, jakiś oszust prawdopodobnie do mnie na FB napisał. Przechwyciłem adres IP, zgłaszam anonimowo Policji, może coś z tym zrobią. 

Odpalam serial, bo widzę wysokie noty, a tam zdrady, brutalne morderstwa, patologia. Jakby w rzeczywistości tego nie brakowało... Telewizyjny sezon na depresję, czy co?
Ostatnio seriale, które wprawiają w melancholię to jakaś plaga... Zna ktoś coś lekkiego, zabawnego, bądź oderwanego od rzeczywistości? Co bym nie zaczął wieczorkiem, odpuszczam, bo zamiast się rozluźnić widzę dramaty... Co jest grane?
Wchodzę w apkę na andka, uruchamia mi się reklama, a tam Husaria kilkadziesiąt jednostek biegnie na grupę strzelców i ginie.
Ciekawe, czy to zamierzona strategia marketingowa 
Ciekawe, czy to zamierzona strategia marketingowa 
Ja z matką pojechałem na Plac Bankowy w Warszawie, był tam ten cały sylwester z TVN. Ciekawe czy w telewizji ukazał się mój środkowy palec, który pokazałem do zbliżającej się z góry kamery
Miałem spędzić sylwestra przed komputerem, ale być może warto było tam pojechać dla tej jednej okazji 
Miałem spędzić sylwestra przed komputerem, ale być może warto było tam pojechać dla tej jednej okazji 
U mnie impreza była świetna. Tak świetna, że znajomi chcieli odpalić zimne ognie i postanowili zrobić to przy stole (wtf?!
) i iskry wypaliy mi dziury w getrach.
) i iskry wypaliy mi dziury w getrach.No, ale za to podwójnie się zetnę za tydzień. Pooddaje projekty co je z nudów przez święta zrobiłem i mogę balangować 


