Archiwum Shoutboxa
No i jeszcze prosta fizyka do upuszczania bryły, ale to na końcu może jako dodatek.
Jestem już prawie na końcu pracy, tylko teraz szukam odpowiedniego wzoru na przesunięcie punktów po wektorze do członów chwytaka i w sumie będzie gotowe.
kupiłem xboxa i leży, jednak PC bardziej fituje, nie mogę się przyzwyczaić do gry na padzie ...
polecicie może jakieś firmy do mailingu, dla osób prywatnych bez umów? Obecnie używam freshmaila, ale nie wiem czy mnie nie usunął,, zlikwidowali darmowe pakiety,, może mi zostawią


