Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!



Archiwum Shoutboxa
avatar
Bateria w laptoku pokazuje że się naładowała, jak to technologia potrafi zaskoczyć człowieka
avatar
avatar
JA miałem kilka modeli xiaomi, zawsze zachwalałem, ale jak przesiadłem się na huawei'a to bajka, chociaż Oneplus byłby lepszy przez system :P
avatar
ja mam stary mikro-telefon, służbowych przebrnęłam dziesiatki, ale nadal wracam do Nokii e52 ;D
avatar
ale czasami się zastanawiam nad powrotem do ekranu który byłam w stanie obsłużyć wygodnie jedną ręką...
avatar
no i fajnie. Mnie się już z nich trochę niewygodnie korzysta, jednak przyzwyczaiłam się do ciut innego systemu obsługiwania :P
avatar
mnie samsung przekonał na tyle że dalej w to brnę (no i miał korzystnie "małe" gabarty jak na nowe modele)
avatar
No czasem już zwyczajnie trzeba zmienić. :) ja teraz jadę na xiaomi, już drugie- pierwsze zabiłam z własnej głupoty, ale przeżył wiele. :P
avatar
potem wiadomo, zaczął znacząco zwalniać (co się dziwić...) ale wymiana systemu na lżejszy i śmigał dalej. Wymieniłam bo ekran zaczął się wieszać (obawiam się że kolejna zima moglaby go zabić)
avatar
Galaxy ace 2 po około 3 latach zaczynał dostawać "czkawki" przy kolejnych aktualizacjach google (w pewnym momencie konieczna była aktualizacja androida bo cośtam już nie współpracowało ze sterownikiem)
avatar
Samsunga najbardziej kochałam w wersji galaxy z 2011 roku- umarł mi dopiero dwa lata temu :P A laptok z serii q ma właśnie 10 i nadal śmiga, opórcz baterii właśnie- żodyn zamiennik nie chce współpracować, żodyn.
avatar
od duższego czasu używam samsunga i jeszcze mi nic nie wybuchło ;) a używam długo i intensywnie (laptop 10 lat, galaxy ace 2 po 5 latach wymieniłam na innego samsunga)
avatar
Jak Samsung to uważaj, bo jeszcze wybuchnie :D
avatar
Ale ciekawostka - na bateri diody pokazują 100% naładowania.
avatar
avatar
blisko 10-letni ;)
avatar
Samsung
avatar
Ano niestety, a jeśli to Asus to fatalny znak :P
avatar
komunikat "0% podłączony, nie ładuje" przy ikonie baterii w lapku to chyba niezbyt dobry znak :D
avatar
ja tam lubię urozmaicenie :D