Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!



Archiwum Shoutboxa
avatar
avatar
avatar
od serwerów przez apki mobilne po programy komputerowe, a do tego dostępność tak wielu świetnch frameworków jak np. React, Vue, Angular, Express i całe npm sprawia, że programowanie jest znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze
avatar
avatar
avatar
Oczywiście cały czas myślę i kombinuję, a przy okazji uczę się.
avatar
avatar
A chciałbym ogarnąć podstaw front-endu na dobrym poziomie.
avatar
A znajomość tych technologii u programisty Javy jest ważna. Angulara raczej też nie będzie w ogóle.
avatar
Bo w mojej pracy chyba nie będzie używany Hibernate.
avatar
avatar
avatar
avatar
woah, super!
avatar
Gratulacje! Brawo
avatar
Kilka dni temu podpisałem umowę i dostałem pracę jako junior java developer :) Szukałem pracy około miesiąc.
avatar
A ostatecznie i tak został wybrany ktoś z rocznym doświadczeniem w używanych przez nich technologiach.
avatar
avatar
:D
avatar