Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!



Archiwum Shoutboxa
avatar
Tak sobie szperam po forum i zdałem sobie sprawę, że mimo lat, forum nadal wygląda ładnie :D
avatar
Powodzenia!
avatar
avatar
o, fajnie! Trzymam kciuki!
avatar
avatar
co tam ciekawego?
avatar
avatar
Siemanko
avatar
Cześć
avatar
hej hej
avatar
Bardzo trudno coś znaleźć, gdzie nie wymagają komercyjnego doświadczenia, nawet najpopularniejszych technologiach w Warszawie.
avatar
avatar
avatar
Znam gościa, który pracuje jako .net developer. Powiedział mi, że trudno znaleźć pierwszą pracę w C++. Powiedział, że lepiej najpierw sobie ją znaleźć w popularniejszym języku, a potem zmienić na taką jaką się chce.
avatar
avatar
Ja związałem się z .Net'em i mi to pasuje, jak przestanie to znajdę coś innego
avatar
Najważniejsze jest to czy lubisz gdzieś pracować i czy to co robisz sprawia Ci przyjemność
avatar
I myślisz, że to coś zmieni?
avatar
Klepałem sobie programy w C++ i Qt, ale potem się przekonałem na np. targach pracy, że robiąc to samo w Javie, miałbym co najmniej kilka razy więcej ofert pracy do wyboru.
avatar