Po za tym uczę się dla siebie, a nie jakiś korpo
Praca znajdzie się zawsze, a jak miałbym kiedyś sam na czymś zarabiać to wolę to wykonać w technologiach, które lubię, a nie tracić czas na denerwowanie się przy czymś czego łakną korpo.
Praca znajdzie się zawsze, a jak miałbym kiedyś sam na czymś zarabiać to wolę to wykonać w technologiach, które lubię, a nie tracić czas na denerwowanie się przy czymś czego łakną korpo. 
