Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!



Archiwum Shoutboxa
avatar
Po za tym uczę się dla siebie, a nie jakiś korpo :D Praca znajdzie się zawsze, a jak miałbym kiedyś sam na czymś zarabiać to wolę to wykonać w technologiach, które lubię, a nie tracić czas na denerwowanie się przy czymś czego łakną korpo.
avatar
Jedyne czego jestem pewien, to że prędzej czy później JS stanie się reliktem. Liczę tylko, że prędzej
avatar
Osobiście od zawsze nie kumam jak coś tak fatalnego jak JS mogło stać się tak popularne. Ja tam widzę przyszłość w webassembly i pwa. Nie chcę mi się zaśmiecać pamięci czymś czego nie lubię.
avatar
NodeJS też jest bardzo popularny, wiele stron i aplikacji na nim chodzi, bo ma dużo gotowych rozwiązań w postaci pakietów npm
avatar
avatar
Teraz co prawdą głównie bawię się w Unity, ale i tak świetnie się przy tym bawię.
avatar
O gólnie więcej wolnego czasu spędzam pisząc kod niż robiąc cokolwiek innego. Po prostu lubię to robić :D
avatar
A samo pisanie c# z miesiąca na miesiąc u mnie totalnie inny poziom.
avatar
avatar
avatar
Ciekawe, w zeszłym roku był podobny problem :D
avatar
No i nie logowałem się od dawna, więc raczej nigdzie moje hasło nie wyciekło przez jakiegoś wirusa.
avatar
Na EpicGames był chyba znowu jakiś wyciek danych, bo dostałem maila z weryfikacją dwuetapową z IP w Armenii :D Hasło nie do złamania w tradycyjny sposób raczej.
avatar
Patrząc na komentarze "Sounds like a porn", może dlatego :D Troll
avatar
zastanawiałem się czego mi się to pokazuje w polecanych https://www.youtube.com/watch?v=Rp6YjgiZsOE :D
avatar
avatar
Pany? Czy tu mogę gdzieś wstawić zbiórkę pieniędzy z pomagam pl ?
avatar
ja na urlopie od połowy grudnia :D
avatar
Dzięki, nawzajem. Choć i tak spędzę je w pracy, zmiany po 12 godzin :D
avatar
Wesołych Świąt Wszystkim :D