Archiwum Shoutboxa
To taki, żart z reliktu takich for, gdzie ludzie dodawali takie dopiski do postów, to wnioskuje, ze lekko po 20
nie, mentalnie zgorzknialam: Jak zdobywa sie przez pare lat doswiadczenia z ludzmi, szczegolnie w pracy, to mozna zeswirowac
Sprawdziłem czy przypadkiem nie mam nigdzie napisanego "Pisze poprawnie po polsku."
Czesc, jak sie trzymaja fora internetowe w 2019? Pewnie czesciowo cmentarzyska, niestety...

