Archiwum Shoutboxa

podobno HBO GO ma przejąć część produkcji Showmax'a, który już skońćzył działalność w Polsce
Kurczę kończę chyba subskrybować Netflixa. Ostatnio nie ma tam nic ciekawego. Przeglądam te seriale i sam syf dla nastolatków albo półgłówków. Raz na jakiś czas lepszy serial to kasują.

zagłosuje na Brauna, bo jedyny jest z poza układu, ale raczej nie ma szans, bo w tym mieście ciężko cokolwiek zmienić..


