Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!



Archiwum Shoutboxa
avatar
U mnie też wszyscy chorzy wokół. Na szczęście mnie nie bierze, ale to chyba za sprawą dobrej profilaktyki. Zrobiliśmy w domu roztwór z czosnku, cytryny i bodajże pieprzu cayenne. Mikstura nie pachnie najlepiej, ale działa.
avatar
Wszyscy koło mnie chorują, a ja nie. :D No po sylwestrze tylko głos straciłem :D Tak po za tym to gitarka.
avatar
ja wyjątkowo żadnego przeziębienia, nawet gardło mnie nie bolało podczas tej zimy
avatar
ujdzie chociaż grypa mnie złapała :D
avatar
jak żyjecie?
avatar
Joł
avatar
hejo
avatar
Witam ;)
avatar
:)
avatar
Siemanko
avatar
siema :0
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
Nie rozumiem też samego pytania. Nie wiem co masz na myśli mówiąc "rzeczy". Musiałbym zobaczyć całe zadanie.
avatar
avatar
Konkretny układ, ale nie uczyłam się nigdy matematyki Boola i chtba mnie to przerosło