skończyłam staż w firmie IT, uruchomiliśmy ogólnoświatowy projekt, z naszej pracy korzysta kilka ładnych milionów na całym świecie
Archiwum Shoutboxa
sesja, jutro najtrudniejszy egzamin jedych studiów, na drugie piszę dyplom, zapier...dziel
Gdyby nie to, chętnie bym używał Linuxa, pod pod wieloma względami jest lepszy niż Windows.
Ale jak będę stawiał jakiś swój domowy serwer, to mam zamiar jakiegoś Linuxa na nim postawić.
Ale teraz trochę mam ciężko, bo mam poprawkę z algebry, do której nie chciało mi się uczyć, a pracuję ponad 160 godzin miesięcznie.
W przyszłym tygodniu mam swoje pierwsze nocki. Choć na nich podobno mało się dzieje, bo np. banki, które też obsługujemy są pozamykane. Chyba nawet wtedy nie prowadzimy monitoringu ich sieci.

Nie lubiłem go, nie zgadzałem się z nim w kwestiach światopoglądowych, ale też nie mogę powiedzieć, że był złym prezydentem, bo dużo zrobił dla Gdańska

Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do Windowsowych okienek nachodzących na siebie, a nie jest to wcale takie wygodne jak się wydaje

Ja sobie dzisiaj zainstalowałem linuxa ze środiwskiem i3-gaps i muszę powiedzieć, że naprawdę jest to przemyślany sposób używania systemu
