Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!



Archiwum Shoutboxa
avatar
No ja wróciłem z sentymentów. Tyle lat od 1 wejście na odjechanych. ahhh!
avatar
kurcze szkoda, fajne miejsce
avatar
Mnie również. A no forum obumarło. Nie ma co się dziwić. :(
avatar
dawno mnie tu nie było... jakoś tak... ucichło?
avatar
jee :D
avatar
jestem jestem ;)
avatar
hej, żyje tu ktoś jeszcze?
avatar
avatar
Witaj da Vinci, kupe lat ;)
avatar
avatar
avatar
avatar
Już sobie zapisuje i podziałam ^^
avatar
scss właśnie się uczę, do tego mam w planach zacząć reacta i do końca ogarnąć jakąś prostą stronę na firebase
avatar
znacznie przyspieszy twoją pracę ;)
avatar
ogarnij też sobie pug/haml, sass/less/scss oraz babel
avatar
avatar
avatar
Fakt, całkiem o niej zapomniałem, bo miałem problemy z nią właśnie
avatar
w każdym razie spoko