
Archiwum Shoutboxa
chciałbym sobie mały domek wybudować, więc będę szukał coś lepiej płatnego i chwile posiedzę 

Ja tu jestem w zasadzie ostatni raz, zarobić na wynajem mieszkania i by mieć na czarną godzinę i tyle. Stałą pracę sobie znajdę w Polsce.
więc mało, ale i tak w zależności od tygodnia 260€-500€ na tydzień po odtrąceniu mieszkania i ubezpieczenia. Dla mnie ok jako że jestem bez zawodu łapie się czego bądź 


