Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!



Archiwum Shoutboxa
avatar
no tam gdzie ja pracowałem to firma płaciła agencji 18€ ja miałem z tego 60% :D
avatar
jak szukasz czegoś kierunkowego to polecam https://link.do/CCs8y napisać co Cie interesuje i ludzie pomogą :D
avatar
ja byłem przez agencje Nl jobs, w sumie wypłaty zawsze na czas, ale oni mają mało ofert tylko szklarnia i magazyn
avatar
chyb, że znasz Niderlandzki to łatwiej o taką umowe :D
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
Do końca roku posiedzę w PL, wróciłem w czwartek do kraju, a po nowym roku będę się rozgadał tam za czymś innym. Może szwajcaria/dania/norwegia
avatar