Archiwum Shoutboxa
Ja jak na razie szukam pracy. Jak nie znajdę nic do końca listopada lub grudnia jako programista, to będę aplikował na serwisanta, admina, itp.
północna część północnej Holandii praktycznie cała zwiedzona
https://i.imgur.com/loc1tud.png
https://i.imgur.com/loc1tud.pngProblemy pierwszego świata
http://www.fronda.pl/a/szatan-wyczul-rel...94246.html
http://www.fronda.pl/a/szatan-wyczul-rel...94246.html