
Archiwum Shoutboxa
Hmm tak sobie myślę ile lat temu kupiłem sobie PC i śmiga nadal, gry też działają, pewnie pochodzi jeszcze parę lat. Inwestycja opłacalna.
Tego nie chciało mi się nawet sprawdzać. Koleś był ciepły, więc mógł się nie znać na samochodach, po za tym chyba potrzebował mamony.

