Archiwum Shoutboxa
No, ale to zawsze lepsze niż nic, przynajmniej można pograć za free i zobaczyć, czy warto tracić czas.
Ee tak * im w papę za mikropłatności w grach. Widać się nie sprzedaje, jak dają za free to musiała być kaszana w portfelu.
GIFV to już byłaby lepsza opcja, ale pomarzyć można, chyba tylko imgur obsługuje.
Fajny jest ten acrylic material w Windows: https://i.imgur.com/eAXhoJ0.jpg Jak już programuję, to staram się by program wyglądał jak te w Windows. Jeszcze musze doimplementować pokaz slajdów na ekranie blokady, na razie można tylko ustawiać.


