Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!



Archiwum Shoutboxa
avatar
Brakuje Ci czegoś konkretnego, czy procek już za słaby?
avatar
ja teraz planuję zmienić płytę, a co za tym idzie procka. Bo obecna micro atx mocno okrojna :D
avatar
W najgorszym wypadku sprzedam GPU bo ceny nie będą drastycznie spadać raczej patrząc na to co się dzieje w świecie.
avatar
Koparkę mogę bezpiecznie w domu postawić. Myślałem o 4-6GPU na początek. Bawiłem się ostatnio i jak policzyłem, to się dość opłaca.
avatar
o nowym sprzęcie.
avatar
Mam porządny monitor i mój stary sprzęt nadal daje radę. To mi wystarczy na kolejne dwa lata prawdopodobnie. No chyba, że jakbym zmieniał pracę zarobię dużo więcej, co jest prawdopodobne, a inwestycja w koparę zacznie się zwracać to pomyślę...
avatar
A miałem sobie wydać pod koniec roku na nowy PC ze te 12k, ale stwierdziłem, że przy obecnych cenach sprzętu już lepiej grać w chmurze. Szczególnie, że rynek gier nie zaskakuje ostatnio niczym ciekawym co by mi pasowało.
avatar
Ja sobie kupiłem ostatnio E-klasę, trochę duży przebieg, ale świetny stan i dałem zaledwie 18,5k. W końcu ze swojego złomka wskoczyłem do porządnego samochodu i aż przyjemnie się jeździ do roboty te 40km.
avatar
avatar
avatar
Ehh ci kopacze :D
avatar
Karta graficzna którą kupiłem pół roku temu za 900zł teraz kosztuje "używka" 1600 w góre :D
avatar
Elo
avatar
Cześć
avatar
elo
avatar
Tak patrzę, WP cały Polski Internet zajęła. Jeszcze trochę, a będę musiał zbanować domenę pl żeby nie musieć ich chłamu oglądać. :D
avatar
I w 6800 bez XT też masz 16 GB ramu, który kosztuje tylko co rtx 3070 z 8 GB varm
avatar
avatar
Po wielu godzinach od 60Hz może głowa rozboleć.
avatar
Do tego 240 Hz przy pracy, akurat to podejrzewam zrobi najwięcej.