Archiwum Shoutboxa
Choć teraz programiści są poszukiwani, myśmy w sumie sami niedawno zatrudniali w firmie chłopaka jeszcze w trakcie studiów.
Praca zawsze jest bardziej wymagająca
Nie ma co tu ukrywać.. Ale skoro jest szansa by było to coś na stałe
To fajnie że jest szansa
Nie ma co tu ukrywać.. Ale skoro jest szansa by było to coś na stałe
To fajnie że jest szansaPoza tym na stażu może być znaczne trudniej niż na np. studiach. Robiłem projekty zaliczeniowe studentom informatyki i one są banalne w porównaniu z tym czego się wymaga w pracy czy na stażu.
W przyszyłym miesiącu po maturze idę na staż z tworzenia stron internetowych, gdzie z programowania będzie głównie JS i PHP.
Jednego swojego projektu nawet używam na codzień: https://www.youtube.com/watch?v=N5A49uABnB0

i gratuluję talentu