Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


3GB.PL Czyżby alternatywa Chomikuj.pl?
#31
Piotrek napisał, że strona wypłacalna, na kasę trzeba czekać do 7 dni :P
  Odpowiedz
#32
Chyba czytają ten temat :)
Już jest możliwość przelewania punktów :)
  Odpowiedz
#33
Hmmmm przeczytałem wasze wszystkie opinie , na szczęście wiele ich nie było a więc podsumówując wszystkie dotychczasowe opinie . Po pierwsze moja opinia o stronie 3gb.pl - strona niezbyt przyjazna użykownikowi , dodając plik miałem problem już od samego początku, po wrzuceniu pliku 100% za każdym razem zostałem wylogowany ze swojego profilu a tym samym zostałem przekierowany na stronę główną portalu ,strony 3gb.pl po zalogowaniu oczywiście plik nie został dodany, dziwne ponieważ plik przecież w 100% dodałem i dlaczego zostałem wylogowany, kolejny szajs ze strony 3gb !!! Drugi powód to taki że jak już nawrzucałem plików łącznie ok. 1TB przez ok. 2miesiące nie otrzymałem żadnego punktu od strony 3gb.pl, jest to oszustwo można łatwo to udowodnić poprzez założenie konta np. jednej mp3 a następnie niech twój kolega , koleżanka , dziewczyna pobierze go z twojego profilu - ja tak zrobiłem moja dziewczyna ma również tam swój profil i z mojego konta pobrała film wielkości ok. 700mb , punkty nie zostały doliczone a nawet nie było żadnej informacji że jakiś użytkownikowi. ode mnie cokolwiek pobrał , a więc w rzeczywistości gdyby nie ten eksperyment nie wpadł do dziś bym dodawał tam pliki a tak naprawdę jakiś bezrobotny, na mojej naiwności by się dorabiał. Jestem ciekaw ile osób ode mnie pobierało pliki przez te dwa miesiące , ponieważ nie dostajemy informacji o tym że plik został pobrany z twojego konta i tak naprawdę nie wiemy czy w ogóle coś zostało pobrane np. może 100 użytkownikowi. pobrało plik filmowy,mp3 a ty o tym nie wież, admin strony nie udziela informacji i tylko on wie czy ci dodać punkty i ile. Po za tym nie sądzę aby strona 3gb.pl była konkurentem np. dla Polskich i zagranicznych Torentów na stronie 3gb.pl nie m od kogo nawet ciągnąć plików wielu takich jak ja uploaderów zrezygnowało z portalu 3gb.pl Spotkałem takiego użytkownika. jak np. Azel... czy jak mu tam tego "kolesia" administrator portalu chomikuj.pl zablokował (w końcu) Azel nie radził sobie z dodawaniem plików a zarazem ich usuwaniem, jeśli admin z powodów praw autorskich usuwał pliki to właściciel profilu powinien również tak zrobić , ale tego nie robił , a teraz przeniósł się na 3gb.pl i nadal stosuję tą praktykę ,Azel pozostanie pewnie tylko do czasu aż więcej uploaderów portal 3gb.pl pozyska a potem go również zablokują lub usuną. Cieszy mnie to że użytkownicy "zapewne bezrobotni" mają nadzieję na lepsze życie poprzez" zarabianie pieniędzy w internecie"
  Odpowiedz
#34
Wszystko jest ok, załatali dziury, ja już mam tam około 50 GB transferu ;]
  Odpowiedz
#35
Beznadziejna strona heh nazbierałeś 50gb ja mając 1TB nie nazbierałem nic . Śmieszne po za tym strona jest taka sama jak chomikuj a więc po co ludzie mają pobierać z 3gb.pl jeśli mają pkt na chomikuj.pl i tak na pewno jest dlatego nie udało mi się zyskać żadnego punktu . Jeśli nazbierałeś 50gb to gratuluje ale wątpię abyś tym swoim komentarzem zachęcił ludzi do korzystania z 3gb.pl tak jak wspominałem nie ma od kogo pobierać tam plików , nie ma żadnego ruchu jedynie Azel... dodaje masowo pliki ale to dlatego że na chomikuj.pl ma wstęp wzbroniony ponieważ nie usuwał plików tych które administrator strony portalu usunął z powodu naruszenia praw autorskich . Pewnie tak samo będzie z 3gb.pl jeśli pojawią się wiarygodni uploaderzy zapewne zab. mu tam konto . Ja osobiście rezygnuje z dodawania plików na niejasnej stronie i nie jasnych warunkach korzystania z portalu
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Wink Abelhas.pt alternatywa dla Chomikuj.pl Caesar91 2 6 783 11.03.2015, 20:49
Ostatni post: Caesar91
  MegaSzafa.com alternatywa dla chomikuj, darmowa hughes87 23 23 316 05.03.2015, 16:40
Ostatni post: MrPsycho
  Dodane.pl - darmowe pobieranie, alternatywa chomikuj TerraNova 3 21 315 06.12.2014, 23:07
Ostatni post: grafik_com
  Rapidox.pl Alternatywa dla dużych cen transferu DaViD16 2 5 919 18.10.2011, 17:33
Ostatni post: DaViD16
  NoPremium.pl ściągaj taniej z chomikuj Arek.B 2 7 279 03.10.2011, 18:44
Ostatni post: B0hazard

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości