Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Blizny
#1
Jakiś czas temu miałam zakładane szwy po wypadku. Nic groźnego, ale mam brzydką bliznę. Macie jakieś sposoby na pozbycie się jej? Niekoniecznie stać mnie na laser.
  Odpowiedz
#2
Tatuaż! :D
  Odpowiedz
#3
Tak dużego to raczej nie chcę. :D Pewnie kosztowałby więcej, niż ten laser. Myślałam o czymś mniej inwazyjnym. Serio nikt nic?
  Odpowiedz
#4
  Odpowiedz
#5
Są kremy, żeby blizna nie była jakaś czerwona, czy spuchnięta itp.
  Odpowiedz
#6
Nie ma kremów na blizny, które są już utrwalone. Jak już się zagoiło, to po wszystkim, a takie kremy na blizny z tego co czytam dają jakiś efekt na świeżą ranę. Ekspertem nie jestem, ale w cuda innych specyfików nie wierzę.
  Odpowiedz
#7
Wiesz, ja nawet nie mówię, że całkiem usunąć, ale chciałabym ją rozjaśnić. Zrobić coś, żeby była mniej widoczna po prostu.
  Odpowiedz
#8
Zapytaj w aptece o sutricon. Ja używałam plastrów i mi bardzo ładnie rozjaśniły bliznę. Na stare blizny też dziala, ale na pewno wymaga to dużo cierpliwości.
  Odpowiedz
#9
Dużo cierpliwości to ile? :D Jak taki plaster działa? Jakie efekty?
  Odpowiedz
#10
Jestem zdania Sworda, trzeba akceptować swoje ciało. Jeżeli to nie blizna z głupoty czy coś, to nawet bym się nią nie przejmował. Ogólnie te maści na blizny to działają albo nie, zależy od skóry.. Używałem kilka razy i raz chyba się udało.. Oczywiście na świeżą ranę, z zagojoną nic nie zrobisz - many many rozwiąże sprawę. :)
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości