Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


ChomikSurf - Zarabiaj chomikowe punkty!
#11
wrzucałem pliki na chomika przez noc to i kompa zostawiłem :D a jak komp siedział to i autosurf włączyłem XD
---
  Odpowiedz
#12
Moim zdaniem - nie ma nic za darmo :OO I jak to mówią - za darmo to i żona Cool:D (buziaka nie da)

Ok
Zapraszam chomik xxxhd


[Obrazek: 71b2d93ed3563d36.jpg]
  Odpowiedz
#13
Hmm ale to nie jest tak że oni nam dają coś za darmo.
Ono na tym zarabiają. te reklamy co oglądasz aby dostać punkty, Oni za to że te strony tam są dostają kasę.
A żeby uzbierać 200.000 punktów i wymienić na 20 tyś chomikowych punktów to trzeba trochę czasu poświęcić.
A patrząc na to że jest możliwość kupienia punktów za kasę (legalnie - http://chomikuj.pl/dodatkowepunkty.aspx) to wydaje mi się że w większym stopniu my im dajemy zysk niż oni nam. (Chociaż jeszcze nic nie wiadomo czy wypłacą :))
---
  Odpowiedz
#14
Oni tam przecież jeszcze reklamy dali typu "Wygraj T-shirty, topy oraz 100 markowych upominków od ANSWEAR.com Kliknij tutaj Zapewnij swojej rodzinie rozrywkę! Zobacz! Kliknij tutaj" itp. zobaczymy za niedługo
  Odpowiedz
#15
Znalazłem na nich maluteńkiego hacka.
Jeżeli korzystasz z Firefoxa i masz zainstalowany dodatek Adblock Plus i Element Hiding Helper dla Adblock Plusa to klikasz prawym przyciskiem myszy na reklamę i wybierasz zablokuj i OK. Reklama znika a punkty naliczają się dalej.
Gdy reklama wyświetla się kilka sekund a Ty zablokujesz ją wcześniej to masz szansę zdobycia tych kilku punktów nieco szybciej.
Potem ukryte reklamy nie pokazują się a punkty naliczają sie dalej:

[Obrazek: sesjyx.jpg]

Jest to szczególnie przydatne dla tych którzy ściągają coś z neta lub mają słabe łącze a wczytywane reklamy spowalniają nieco łącze.
  Odpowiedz
#16
Dobry sposób :D W operze można dać żeby nie ładowało obrazków tylko sam kod

PS. Pytałem się ich dlaczego z polecanych mi pkt nie nalicza i napisali że mają jakiś problem techniczny
  Odpowiedz
#17
Mają jeszcze jeden problem dotyczący tych badziewnych reklam:

Okazuje się że reklamodawca płacąc właścicielom portalu za reklamowanie banneru jednocześnie ustawia sobie ilość punktów albo ilość punktów jest zależna od wielkości wpłaty za reklamowanie baneru.
Jeżeli na raz jest podłączonych wielu użytkowników to punkty są wysysane w kilka minut i okienko do naliczania zamienia się na nie za bardzo pocieszającą informację:

[Obrazek: badboyz.jpg]
  Odpowiedz
#18
Wczoraj w nocy ten problem mi wystąpił, ale zostawiłem tak i za nie długo samo się przeładowało i zaczeło punkty zbierać.

Ehhh. nowe zasady:
Cytat:Od dziś (27 czerwca) punkty przeznaczamy całkowicie na reklamę swoich stron. Premiowani będą natomiast najaktywniejsi użytkownicy serwisu chomiksurf.pl (10 osób). Według rankingu (w menu po lewej stronie) użytkownicy z największym dorobkiem punktów z całego miesiąca otrzymają odpowiednio: 1 miejsce - KONTO CHOMIK MANIAC NA 30 DNI (70 000 PKT), 2-10 miejsce - KONTO CHOMIK EXPLORER NA 30 DNI (25 000 PKT).

Tak więc ja już podziękuję... Bo nie będę sobie sztucznie licznika nabijał aby użyć te punkty...
  Odpowiedz
#19
Teraz to się wygłupili
  Odpowiedz
#20
Ja również dziękuję oszusty :) Konto zostało usunięte...
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowe ceny transferu za punkty :( Mesajah 3 2 354 31.03.2015, 19:37
Ostatni post: Robotox
  Dodatkowe punkty arab56 16 11 930 25.10.2014, 19:21
Ostatni post: Diablo09
  Płatne Chomikowe Rozmowy - to skandal! (Prima aprilis) Baron 26 10 296 05.01.2013, 20:04
Ostatni post: Michał
  Chomikowe punkty za kasę! Swordancer 20 8 792 24.12.2012, 23:35
Ostatni post: Swordancer
  Chomikowe rozmowy - teoria Karol 13 8 169 03.09.2011, 17:53
Ostatni post: DaViD16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości