Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


ChomikSurf - Zarabiaj chomikowe punkty!
#21
Dlaczego byłem pewien że tak to się skończy ?? Bo znam co najmniej 100 podobnych projektów które padały po pierwszym miesiącu działania.
Aby taki projekt miał szansę bytu musi być do tego odpowiednie zaplecze finansowe i trzeba zdobyć sporą ilość reklamodawców
  Odpowiedz
#22
mówiłem ze to niewypał
  Odpowiedz
#23
Czyli nie ma nic za darmo :P:P:D:D
Zapraszam chomik xxxhd


[Obrazek: 71b2d93ed3563d36.jpg]
  Odpowiedz
#24
Ja widziałem ostatnio tą stronkę, od razu wiedziałem że nie wypali bo cały czas byli na -. Jest lepsza strona, którą polecam. http://chomikowepunkty.tnb.pl strona na darmowym hostingu założona aby zaoszczędzić na domenie i serwerze. Założę nowy temat dla tej strony. Najważniejsze że wypłacają.
  Odpowiedz
#25
Następny kit. Ten powyżej i ten z niniejszego wątku.
Same kity.

To już ja lepszy kit wyrabiam we wiadrze niż oni nam wciskają między uszy.
  Odpowiedz
#26
(28.06.2011, 15:55)skrzypas napisał(a): Następny kit. Ten powyżej i ten z niniejszego wątku.
Same kity.

To już ja lepszy kit wyrabiam we wiadrze niż oni nam wciskają między uszy.

Zgodzę się z tobą. Lepiej już pospamować ChR niż robić takie zadania :)
  Odpowiedz
#27
(27.06.2011, 19:56)szpilmen napisał(a): Ja widziałem ostatnio tą stronkę, od razu wiedziałem że nie wypali bo cały czas byli na -. Jest lepsza strona, którą polecam. http://chomikowepunkty.tnb.pl strona na darmowym hostingu założona aby zaoszczędzić na domenie i serwerze. Założę nowy temat dla tej strony. Najważniejsze że wypłacają.

Szkoda że nie widziałeś jaką wiadomość zostawiłem adminowi tej strony na SB, szkoda mi klawiatury żeby pisać na temat tej strony.
  Odpowiedz
#28
Strona http://www.chomiksurf.pl/ upadła. (było do przewidzenia)

[Obrazek: beznazwy1ax.jpg]
---
  Odpowiedz
#29
Strona nie upadła tylko admini zapomnieli dokupić dodatkowy transfer... Nie nabijaj postów tylko dlatego że strona została zablokowana a po 2 godzinach ją odblokowali...
  Odpowiedz
#30
(01.07.2011, 23:42)Inzuki100 napisał(a): Strona nie upadła tylko admini zapomnieli dokupić dodatkowy transfer... Nie nabijaj postów tylko dlatego że strona została zablokowana a po 2 godzinach ją odblokowali...

Co to za Admini którzy nie pamiętają o takich ważnych sprawach jak transfer ??
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowe ceny transferu za punkty :( Mesajah 3 2 354 31.03.2015, 19:37
Ostatni post: Robotox
  Dodatkowe punkty arab56 16 11 929 25.10.2014, 19:21
Ostatni post: Diablo09
  Płatne Chomikowe Rozmowy - to skandal! (Prima aprilis) Baron 26 10 296 05.01.2013, 20:04
Ostatni post: Michał
  Chomikowe punkty za kasę! Swordancer 20 8 792 24.12.2012, 23:35
Ostatni post: Swordancer
  Chomikowe rozmowy - teoria Karol 13 8 166 03.09.2011, 17:53
Ostatni post: DaViD16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości